به تازگی کتابی طراحی شده است که نوشته‎های آن فقط در مجاورت حرارت نمایان می شوند، توصیه می کنیم تماشای این اثر هنری جالب را از دست ندهید.

کتابی که برای نمایان شدن آن مجبور به استفاده از آتش هستید + فیلم در ایرناک کتابی که برای نمایان شدن آن مجبور به استفاده از آتش هستید + فیلم در ایرناک چند طراح خلاق هلندی در یک آزمایشگاه کتابی طراحی کردند که روی تمامی صفحات آن را لایه ای از دوده پوشانده است.

اگر شعله مستقیم را روی صفحات این کتاب بگیرید نوشته های آن نمایان می‌شود.نام این کتاب «451 فارنهایت » است و موضوع آن درباره شهری است که در آن مطالعه ممنوع است. طبق قانون حاکم بر این شهر می بایست تمامی کتاب‌های موجود در این منطقه در آتش سوزانده شوند.

شاید دلیل انتخاب این کتاب برای اجرای این طرح موضوع آن باشد. بد نیست بدانید که کتاب نامبرده توسط نویسنده ای به نام ری برد بری قلم زده شده است. همچنین نام آزمایشگاهی که این طرح در آن ابداع شده« Charles Nypels» است و طراحان مذکور در انتشارات «Super Terrain» مشغول به کارند.


yjc

بازدید : 2,650 بار
(0 رای)
کتابی که برای نمایان شدن آن مجبور به استفاده از آتش هستید + فیلم5 out of 5
1 votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی