مرد 77 ساله چینی که نام و هویت آن مشخص نشده است، زمانیکه در سن 23 سالگی سپری می کرد، بنابر دلیل عجیبی که اگر موهایش را کوتاه نکند منجر به سلامتی خود و خانواده اش می شود.

مردی با موهای 5 متری که 54 سال موهایش را کوتاه نکرده است!!

در دنیای امروزی، صفحات مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از پربازدیدترین و پر طرفدارترین برنامه ها می باشند که افراد مختلف در هر رینج سنی می توانند در آنها یک حساب کاربری داشته باشند و از احوال دوستان خود مطلع شوند. از این رو برخی دیگر نیز هستند که سعی بر این دارند تا با انجام کارهای مختلف و وحشتناک در میان این کاربران از محبوبیت زیادی برخوردار شوند.مردی با موهای 5 متری! + عکس در ایرناک مردی با موهای 5 متری! + عکس در ایرناک

با این وجود برخی از این کاربران می توانند با روش های عجیبی که در پی گرفته اند، رکوردهای گینس را جابجا نمایند و نامشان را در این کتاب با ارزش ثبت نمایند. برای مثال اخیرا رسانه های مختلف کشور چین خبرهای عجیبی از یک مرد 77 ساله منتشر نمود که بی شک بسیار شوکه کننده بود و به همین دلیل توانست با حواشی و واکنش های مختلفی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

مردی با موهای 5 متری! + عکس در ایرناک

مرد 77 ساله چینی که نام و هویت آن مشخص نشده است، زمانیکه در سن 23 سالگی سپری می کرد، بنابر دلیل عجیبی که اگر موهایش را کوتاه نکند منجر به سلامتی خود و خانواده اش می شود، تا هم اکنون که 77 سال سن دارد موهایش را کوتاه نکرده است و طول موهای وی حدودا 5.5 متر است که شستن آنها چیزی نزدیک به 2 الی 3 ساعت زمان می برد.

با این حال تصویر موهای وی که توسط یکی از اقوامش در صفحات مجازی منتشر شده بود، توانست تنها در طی چند روز بیش از 1.5 میلیون بازدید به همراه تعداد زیادی واکنش را به خود جذب نماید که اکثر کاربران بر این پافشاری داشتند تا وی اقدام به ثبت رکورد گینس نماید.

همچنین طبق گزارشات انجام شده در اواخر دهه 1970 میلادی شخصی برای خرید موهای این مرد 77 ساله حاضر به پرداخت 570 دلار بود و اما از آنجاییکه سلامتی خانواده این مرد بسیار مهم بود، حاضر به چنین کاری نشد و داشتن موهای بلند برای وی عادی شده است.

بازدید : 648 بار
مردی با موهای 5 متری! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...