عکاسی در فصل پاییز به دلیل آب و هوای خاصی که دارد نیازمند رعایت نکات مهمی است که باعث میشوند عکس های شما خیره کننده و جذاب شوند.

نکات مهم عکاسی در پاییز

بسیاری از علاقمندان به عکاسی تمام سال را مشتاقانه در انتظار فصل پاییز هستند، پاییز فصل زیبایی است که رنگ های طلایی، نارنجی، زرد و قرمز را نشان میدهد اما برای عکاسی در این فصل زیبا نکات خاصی وجود دارد که با رعایت آن ها صاحب عکس های بینظیری خواهید شد.چگونه در فصل پاییز عکسهای حرفه ای بگیریم؟ در ایرناک چگونه در فصل پاییز عکسهای حرفه ای بگیریم؟ در ایرناک

نکات عکاسی در پاییز

نکات عکاسی در پاییز

مناظر زیبا پیدا کنید

در فصل زیبای پاییز وقتی به طبیعت میروید کمی بیشتر راه بروید و بگردید تا مناظر زیباتری برای عکاسی پیدا کنید، مناظر بکر را کشف کنید و خاص ترین عکس ها را بیندازید.

روی برگ ها دراز بکشید

دراز کشیدن روی برگ های پاییزی یکی از زیباترین ژست هایی است که در فصل پاییز بسیار پرطرفدار است، دراز کشیدن میان برگ های زرد و خشک پاییزی حس بسیار خوبی به شما میدهد .

ژست عکس پاییزی دخترانه

ژست عکس پاییزی دخترانه

ابر و آب را فراموش نکنید

هنگام عکاسی از طبیعت پاییز وجود آب باعث زیباتر شدن عکس های شما خواهد شد، مناظر منعکس شده در آب زیبایی غیر قابل وصفی دارند که چشم هر بیننده ای را خیره میکنند. ابرها را به عکس تان اضافه کنید، عکس از طبیعت بدون ابر یک چیزی کم دارد پس با اضافه کردن ابرها به عکس تان یک عکس بینظیر بیندازید.

ثبت تابش نور خوشید

یکی از نکات عکاسی در پاییز ثبت تابش نور خورشید در عکس ها است، تابش نور خوشید لا به لای درختان یکی از معجزه های طبیعت است که عکس خارق العاده ای به شما میبخشد.

ترفند عکاسی از طبیعت

ترفند عکاسی از طبیعت

عکاسی از باران

پاییز یک فصل بارانی است و نباید عکاسی از باران را از دست بدهید زیرا باران ایده های خوبی برای عکاسی در اختیارتان قرار میدهد. باران پاییزی با قطرات درخشان اش عکسی پر از احساس به شما میبخشد.

بازدید : 5,884 بار
چگونه در فصل پاییز عکسهای حرفه ای بگیریم؟
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی