در نزدیکی اسکاتلند پلی قرار دارد که به محلی برای خودکشی سگ‌ها تبدیل شده است.

پل عجیب اورتون که باعث خودکشی سگ‌ها می‌شود!-ایرناک پل عجیب اورتون که باعث خودکشی سگ‌ها می‌شود!-ایرناک پل عجیب اورتون در نزدیکی میلتون اسکاتلند واقع شده است و زمان ساخت آن به سال 1859 باز می‌گردد. ویژگی که این پل را متمایز و عجیب تر از سایر پل‌ها می‌کند، گزارش‌های متعدد خودکشی سگ‌ها روی آن است، به گونه ای که در 50 سال گذشته حدود 50 سگ  دقیقا از یکه نقطه مشخص به پایین پل پریدند و خودکشی کردند. نخستین موارد خودکشی سگ‌ها بین سال های 1950 الی 1960 گزارش شده است.

پل نفرین شده، برای خودکشی سگ ها

پل نفرین شده، برای خودکشی سگ ها

پل عجیب اورتون که باعث خودکشی سگ‌ها می‌شود!-ایرناک پل عجیب اورتون که باعث خودکشی سگ‌ها می‌شود!-ایرناک در سال 1944 مردی کودکش را از روی پل اورتون به پایین پرت کرد و کمی بعد خودش هم از روی پل به پایین پرید و خودکشی کرد. بعد از خودکشی این مرد اسکاتلندی شایعات زیادی بر سر زبان‌ها افتاد، از جمله این‌که پل اورتون پل صراط در عالم برزخ است. همانند آن پل بعضی از رویش می‌گذرند، بعضی به پایین سقوط می‌کنند و بعضی هم هیچ‌گاه گذرشان به آن نمی‌افتد.

پل عجیب اورتون که باعث خودکشی سگ‌ها می‌شود!-ایرناک پل عجیب اورتون که باعث خودکشی سگ‌ها می‌شود!-ایرناک آیا سگ‌ها تصاویری را بر روی پل اورتون می‌بینند یا چیزهایی را حس می‌کنند که انسان‌ها قادر به دیدن و حس کردن آن‌ها نیستند؟! این سوالی است که در ماجرای خودکشی سگ‌ها در این پل هم‌چنان بدون پاسخ قطعی باقی مانده است!

پل خودکشی سگ ها در اسکاتلند

پل خودکشی سگ ها در اسکاتلند

پل عجیب اورتون که باعث خودکشی سگ‌ها می‌شود!-ایرناک پل عجیب اورتون که باعث خودکشی سگ‌ها می‌شود!-ایرناک تنها نظریه مطرح شده در پی این اتفاقات عجیب حس بویی جذاب و شاید رعب‌آور توسط سگ‌ها است؛ بویی که تنها سگ‌ها به واسطه حس بویایی بسیار قوی خود قادر به احساس آن می‌باشند و در نتیجه احساس همین بو و برای رسیدن به آن خود را از پل به پایین پرت می‌کنند.

(1 رای)
بازدید : 75 بار
پل عجیب اورتون که باعث خودکشی سگ‌ها می‌شود! - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی