بیمار 380 کیلویی در عربستان سعودی به هنگام درمان درگذشت.

چاق ترین مرد جهان در عربستان در ایرناک چاق ترین مرد جهان در عربستان در ایرناک او چندی پیش با دستور ملک عبدالله پادشاه عربستان سعودی برای درمان به بیمارستان منتقل شد اما معالجه وی در مرکز پزشکی الدمام کارساز نبود و او در نهایت درگذشت.

این بیمار سعودی به نام ماجد الدوسری 26 ساله به دلیل چاقی مفرط به تعداد زیادی از بیماری ها مبتلا و با مشکلاتی در تنفس و فعالیت قلب روبه رو بود. او 380 کلیوگرم وزن داشت به همین دلیل تنها مجبور بود در خانه باقی بماند و قادر به هیچ حرکتی نبود.

چاق ترین انسان دنیا درگذشت +عکس


در نهایت او و خواهرش "رنا" که از بیماری چاقی مفرط رنج می بردند به بیمارستان منتقل شدند. برای انتقال آنها به بیمارستان، چرثقیل ویژه ای در آمریکا ساخته شده بود.

این بیمار و خواهرش در منطقه جیزان عربستان سعودی زندگی می کردند که به وسیله هواپیمای ترابری ارتش به بیمارستانی شهر الدمام منتقل شد. برای این انتقال، 6 لیفتراک و 31 آتش نشان مشارکت داشتند.

به دنبال این حادثه بسیاری از کاربران سعودی در توئیتر با انتشار نظراتی در این شبکه اجتماعی از وزارت بهداشت عربستان سعودی به دلیل کوتاهی در معالجه این بیمار انتقاد کردند.

این کاربران معتقدند وزارت بهداشت سعودی خیلی دیر و تنها بعد از صدور دستور پادشاه عربستان سعودی، اقدام به پذیرش و آغاز درمان این بیمار کرده بود در حالی که این بیمار قبل از این چند مرتبه به بیمارستان مراجعه کرده بود ولی به دلیل هزینه های بالا و مشکلات بستری شدن، از پذیرش او خودداری کردند.

چاق ترین انسان دنیا درگذشت +عکس

چاق ترین انسان دنیا درگذشت +عکس

چاق ترین انسان دنیا درگذشت +عکس

بازدید : 11,054 بار
چاق ترین مرد جهان در عربستان
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی