قلب مرکز احساسات و عواطف است و باقی اعضای بدن مسئول کمک کردن به قلب و حفظ آن هستند.مثلا وجود مغز و ریه‌ها به عنوان یک رادیاتور برای قلب هستند.

چه کسی گفت که قلب مرکز «احساسات و تفکر» است؟-ایرناک چه کسی گفت که قلب مرکز «احساسات و تفکر» است؟-ایرناک دقیقا مشخص نیست اما ارسطو اولین فردی‌ست که در این مورد صحبت کرده‌ و این نظرات‌اش در تاریخ ثبت شده است.

چه کسی گفت که قلب مرکز «احساسات و تفکر» است؟-ایرناک چه کسی گفت که قلب مرکز «احساسات و تفکر» است؟-ایرناک ارسطو تصور می‌کرد قلب مرکز احساسات و عواطف است و باقی اعضای بدن مسئول کمک کردن به قلب و حفظ آن هستند.مثلا وجود مغز و ریه‌ها را به عنوان یک رادیاتور برای قلب در نظر می‌گرفت.

چه کسی گفت که قلب مرکز «احساسات و تفکر» است؟-ایرناک چه کسی گفت که قلب مرکز «احساسات و تفکر» است؟-ایرناک این نظرات وی اما صرفا ناشی از تفکراتِ فلسفی و ذهنی وی نبود. ارسطو مشاهداتی هم در این مورد داشت ، مثلا در جنین مرغ مشاهده کرده بود که قلب اولین عضوی‌ست که بوجود می‌آید و وجودش از بدو تشکیلِ بدن اساسی و اجباری‌ست.

چه کسی گفت که قلب مرکز «احساسات و تفکر» است؟-ایرناک چه کسی گفت که قلب مرکز «احساسات و تفکر» است؟-ایرناک همچنین چون او اغلب اوقات خود را به تفکر می‌گذراند زیاد پیش می‌آمد که از پیدا کردن جوابِ سوالی هیجان زده شود.

چه کسی گفت که قلب مرکز «احساسات و تفکر» است؟-ایرناک چه کسی گفت که قلب مرکز «احساسات و تفکر» است؟-ایرناک همان‌طور که می‌دانید هیجان‌زدگی توام با ضربان تندتر قلب است.این مشاهدات باعث شد ارسطو این‌طور فکر‌ کند که قلب مرکزِ بدن و جایگاه تفکر و استدلال است.

منبع:جستجوگر ایرناک

(0 رای)
بازدید : 147 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی