رستوران آمریکایی، مشتریان خود را با دسری خوشمزه و لوکس و از همه مهمتر گران غافلگیر کرد.

گران ترین میلک شیک در کتاب گینس ثبت شد

گران ترین میلک شیک جهان + تصاویر در ایرناک گران ترین میلک شیک جهان + تصاویر در ایرناک سرآشپز آمریکایی در یکی از رستوران های نیویورک خوشمزه ترین و گران ترین میلک شیک را با بهترین مواد خوراکی تهیه کرد.
البته این دسر لوکس شاید برای والدین خیلی جذاب نباشد چون در صورتیکه فرزندشان این میلک شیک را سفارش دهد باید 100 دلار هزینه کنند. این دسر به عنوان گران ترین میلک شیک در کتاب گینس ثبت شد.
سرآشپز جو کالدرون با دقت زیادی مواد تشکیل دهنده این میلک شیک را تهیه می کند. او از شیر گاو جرسی مشهورترین نژاد گاوی که شیرش از درصد بالایی چربی برخوردار استفاده می کند، بعلاوه بستنی وانیلی که بکار می‌برد از نوع اعلی وانیل ماداگاسکاری که دارای عطر و طعم ویژه‌ای است.

گران ترین میلک شیک در کتاب گینس ثبت شد+فیلم


برای تزئین نیز از کرمی که مخلوطی از کاکائو ونزوئلایی، فندوق پیمونت، شکر و شیره خرمای تازه است، استفاده می شود. البته مواد اصلی این میلک شیک که باعث گرانی آن می شود را نباید فراموش کرد و آن 23 قیراط طلای خوراکی که روی این دسر لوکس قرار می‌گیرد .در نهایت کریستال های سواروفسکی هنر سر آشپز را به اوج می رساند.

گران ترین میلک شیک در کتاب گینس ثبت شد+فیلم

بازدید : 3,255 بار
گران ترین میلک شیک جهان + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی