در میان شرکت های بزرگ اتومبیل سازی دنیا می توان به شرکت فراری اشاره کرد که در زمینه ساخت ابر اتومبیل های لوکس و جذاب و همچنین پر قدرت بسیار شناخته شده است.

ویژگی و قابلیت های اتومبیل "فراری P80/C"

در میان شرکت های بزرگ اتومبیل سازی دنیا می توان به شرکت فراری اشاره کرد که دارای محبوبیت فراوانی در میان شرکت های مختلف حال حاضر دارد و در زمینه ساخت ابر اتومبیل های لوکس و جذاب و همچنین پر قدرت بسیار شناخته شده است.ویژگی و قابلیت های اتومبیل فراری P80/C + عکس در ایرناک ویژگی و قابلیت های اتومبیل فراری P80/C + عکس در ایرناک

شرکت فراری برای اولین باز در سال 1947 میلادی توسط آقای انزو فراری تاسیس شد و امروزه با بیش از 70 سال سابقه در سطح جهان شناخته شده است و دارای رقبای زیادی می باشد. با این حال گران قیمت ترین ابر اتومبیل اسپرت این شرکت با قیمت حدودا 1 میلیون پوند، لا فراری است که از زیباترین و جذاب ترین اتومبیل های این شرکت است که برای خرید آن باید هزینه زیادی را متحمل شوید.

ویژگی و قابلیت های اتومبیل فراری P80/C + عکس در ایرناک

از این رو این شرکت اخیرا از ابر اتومبیل فراری P80/C که یک ابر اتومبیل اسپرت و مناسب مسابقات اتومبیل رانی می باشد پرده برداری کرد که به گفته شرکت فراری طراحی این ابر اتومبیل مسابقه ای از تعداد زیادی ماشین اعم از " 330 پی 4 "، " 330 پی 3 " و در نهایت از " 1966 Dino 206 S " الهام گرفته شده است که نتیجه نهایی این 3 طرح جذاب فراری تبدیل به ابر اتومبیل P80/C شده است که در نوع خود کاملا بی نظیر می باشد.

ویژگی و قابلیت های اتومبیل فراری P80/C + عکس در ایرناک

با این حال به گفته فراری، این پروژه از سال 2015 میلادی شروع شده است و در چند وقت اخیر رونمایی شد و توانست با بازتاب فراوانی در رسانه های مختلف روبرو شود. از مهم ترین تغییراتی که می توان در این ابر اتومبیل مشاهده کرد، طراحی خارق العاده و کاملا جذاب آن است که در زیبایی این ابر اتومبیل کاملا موثر بوده است.

ویژگی و قابلیت های اتومبیل فراری P80/C + عکس در ایرناک

از مهم ترین ویژگی های این اتومبیل می توان به چراغ های متفاوت و کاملا جدید عقب و جلوی این اتومبیل اشاره کرد که در این نسخه از فراری نسبت به نسل های قدیمی متفاوت است و در عین حال از سیستم تعلیق قدرتمندی برخوردار است.

ویژگی و قابلیت های اتومبیل فراری P80/C + عکس در ایرناک

اما تاکنون اطلاعات زیادی از قلب تپنده این ابر اتومبیل مسابقه ای ذکر نشده است و تنها گفته شده است که این ابر اتومبیل مجهز به یک موتور 3.9 لیتری توربو شارژ وی 8 می باشد که در نوع خود کاملا بی نظیر و خاص است.

بازدید : 626 بار
ویژگی و قابلیت های اتومبیل "فراری P80/C" + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...