آئودی از جدیدترین اتومبیل مفهومی و کانسپت خود به نام آئودی AI:ME در این نمایشگاه رونمایی نمود که کاملا یونیک و خاص است و با مشاهده آن می توان میزان تلاش در طراحی و ساخت آن توسط مهندسین آئودی را به میزان کمی احساس نمود!!

رونمایی از فرا اتومبیل مفهومی AI:ME آئودی

در دنیای مدرن و پیشرفته امرورزه یکی از بزرگترین صنعت هایی که دارای طرفداران زیادی در سرتاسر جهان می باشد، صنعت اتومبیل ها می باشد که این روزها این صنعت در حال گسترش و پیشرفت چشمگیری است وروزانه تعدادی از اتومبیل های مدرن و کاملا مفهومی توسط برخی شرکت های بزرگ جهانی رونمایی می شوند.اتومبیل مفهومی AI:ME آئودی | مشخصات و عکس در ایرناک اتومبیل مفهومی AI:ME آئودی | مشخصات و عکس در ایرناک

با این حال در میان شرکت هایی که تاکنون از اتومبیل های مفهومی و مدرن خود رونمایی نموده اند می توان به فراری، پورشه، آئودی، گلف، بی ام و، مرسدس بنز، آئودی و... اشاره نمود که علیرغم رونمایی این اتومبیل ها، ما را نسبت به آینده ای که بسیار پیشرفته است امیدوار می کنند و می توان آینده ای که در چند سال گذشته آنرا آرزو داشتیم را در این سال ها حس و لمس نمود.

اما هم اکنون که شما این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک را در حال مطالعه هستید، زمان زیادی از معرفی اتوبیل فولکس واگن " I.D. Roomzz " نمی گذرد که در مراسم " Auto Shanghai 2019 " چین رونمایی شده است که در ادامه این جشنواره از اتومبیل سوپر لوکس و کاملا مدرن آئودی AI:ME رونمایی شد و توانست با بازتاب فراوانی روبرو شود.

اتومبیل مفهومی AI:ME آئودی | مشخصات و عکس در ایرناک

بله درست خواندید! آئودی از جدیدترین اتومبیل مفهومی و کانسپت خود به نام آئودی AI:ME در این نمایشگاه رونمایی نمود که کاملا یونیک و خاص است و با مشاهده آن می توان میزان تلاش در طراحی و ساخت آن توسط مهندسین آئودی را به میزان کمی احساس نمود!!

اتومبیل مفهومی AI:ME آئودی | مشخصات و عکس در ایرناک

از مهم ترین مشخصاتی که تاکنون از این اتومبیل مفهومی اعلام شدته است می توان به موتور 168 اسب بخاری آن اشاره نمود که کاملا بروز و برقی است و درون آن از یک باطری 65 کیلوواتی استفاده شده است و گفته می شود این اتومبیل مناسب جابجایی در طول شهر می باشد.

اتومبیل مفهومی AI:ME آئودی | مشخصات و عکس در ایرناک

با این حال این اتومبیل کاملا خاص و منحصر بفرد است و از مهم ترین دلایل منحصر بفرد بودن این اتومبیل می توان به آیرودینامیک، طراحی چراغ های عقب و جلو و همچنین کابین فضایی آن اشاره نمود که بی شک تاکنون در هیچ اتومبیل مدرن و مفهومی به این میزان دیده نشده است!

بازدید : 417 بار
اتومبیل مفهومی AI:ME آئودی | مشخصات و عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی