ما قصد داریم مشخصات کلی اتومبیل این دو رئیس جمهور را که در صفحات مجازی به شدت از آن یاد می شوند را به شما کاربران معرفی کنیم.جزئیات کامل این مطلب را از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

مشخصات منحصر بفرد اتومبیل های دونالد ترامپ و ولادیمیر پوتین

شاید تا به حال شنیده باشید که اتومبیل رئیس جمهور آمریکا و روسیه،یکی از منحصر بفرد ترین اتومبیل های در حال حاضر باشند و اما شاید هیچ اطلاعاتی در مورد آنها نداشته باشید و تنها تصوراتی که شاید نسبت به آنها داشته باشید،شاید آپشن هایی مانند ضد گلوله بودن و لوکس بودن آنها می باشند.مقایسه اتومبیل های منحصر بفرد ترامپ و پوتین + عکس در ایرناک مقایسه اتومبیل های منحصر بفرد ترامپ و پوتین + عکس در ایرناک

اما شاید تا به حال اطلاعاتی در مشخصات اصلی این اتومبیل های منحصر نداشته باشید.با این وجود ما قصد داریم مشخصات کلی اتومبیل این دو رئیس جمهور را که در صفحات مجازی به شدت از آن یاد می شوند را به شما کاربران معرفی کنیم.جزئیات کامل این مطلب را از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

مشخصات ماشین رئیس جمهور روسیه:

نام ماشین معروف رئیس جمهور روسیه،"آوروس سنات" است که توسط برندهای "نامی" و "پورشه" طراحی و ساخته شده است.این اتومبیل،یکی از اتومبیل های فوق لوکس با امکاناتی باور نکردنی است و برای هر نوع جاده ایی مناسب است و توانایی حرکت را دارد.

همچنین لازم به ذکر است که تمام شیشه های این اتومبیل برای محافظت از رئیس جمهور روسیه ، از نوع ضد گلوله هستند.این اتومبیل اولین بار در سال 2013 رونمایی شد .

هنوز قیمت اصلی این اتومبیل منحصر بفرد مشخص نشده است و قیمتی که برای آن در نظر گرفته شده است ، حداقل 1.5 میلیون دلار می باشد.

مشخصات اتومبیل پوتین

اتومبیل آقای پوتین رئیس جمهور روسیه

مشخصات اصلی این اتومبیل عبارتند از:

  • موتور : 4.4 لیتری V8 با توان تولید 598 اسب بخار
  • طول : 6.62 متر
  • عرض : 2 متر
  • ارتفاع : 1.695 متر
  • وزن اتومبیل : 6.5 تن

اتومبیل مخصوص پوتین

مشخصات اتومبیل آقای ولادیمیر پوتین

مشخصات ماشین رئیس جمهور آمریکا:

نام ماشین معروف رئیس جمهور آمریکا،"کادیلاک 1" است که توسط شرکت اتومبیل سازی بزرگ و قدیمی کادیلاک که متعلق به کشور آمریکا است،ساخته شده که همانند اتومبیل رئیس جمهور روسیه،بسیار لوکس و در عین حال سنگین وزن است.

چرا که از درب هایی همانند درب گاو صندوق بانک مرکزی با پهنای بسیار زیاد و بدنه ایی ضد گلوله و موتوری قدرتمند ساخته و طراحی شده است.همان گونه که مطالعه کردید،این یک اتومبیل منحصر بفرد و همچنین ضد گلوله است که دارای قیمت 1.4 میلیون پوندی است.

اتومبیل مخصوص ترامپ

اتومبیل آقای ترامپ رئیس جمهور آمریکا

مشخصات اصلی این اتومبیل عبارتند از:

  • موتور : 6.6 لیتری V8
  • طول : 5.4 متر
  • عرض : 1.9 متر
  • وزن اتومبیل : 8 تن

اتومبیل مخصوص انتقال ترامپ

اتومبیل آقای دونالد ترامپ

بازدید : 824 بار
مقایسه اتومبیل های منحصر بفرد ترامپ و پوتین + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی