برای تماشای مجموعه تصاویری از خودروی مرسدس بنز AMG GT C رودستر با ما همراه باشید.

تصاویری از مرسدس بنز AMG GT C رودستر-ایرناک تصاویری از مرسدس بنز AMG GT C رودستر-ایرناک شرکت خودروساز مرسدس بنز آلمان، پس از مدت زمان کوتاهی از معرفی خودرو مرسدس بنز AMG GT R به رونمایی از نسخه بروز شده و البته رودستر آن اقدام کرد، نام این خودرو مرسدس بنز AMG GT C رودستر مدل 2018 است که دارای خروجی موتور ۴۱۰ کیلو وات (۵۵۷ اسب بخار) و گشتاور ۶۸۰ نیوتن متر است. این خودرو از فرمان فعال محور عقب و کنترل الکترونیکی دیفرانسیل محور عقب با ترکیب سیستم تعلیق اسپرت در کنار سیستم کنترل تعلیق AMG RIDE و سیستم کنترل دینامیک AMG با سه حالت بهره می برد و تضمین یک عملکرد فوق العاده در بحث پایداری خودرو را به شما می دهد.

تصاویری از مرسدس بنز AMG GT C رودستر-ایرناک تصاویری از مرسدس بنز AMG GT C رودستر-ایرناک این خودرو دارای فضایی برای دو سرنشین و وزنی معادل 1645 کیلوگرم می باشد، نوع موتور این خودرو بنزینی توربو شارژ است و حجم موتور آن 4000 سی سی است. حداکثر سرعت AMG GT C معادل 316 کیلومتر بر ساعت بوده و شتاب 0 تا 100 این خودرو 3.7 ثانیه می باشد، سیکل ترکیبی مصرف سوخت آن هم 11.4 لیتر در 100 کیلومتر می باشد.

تصاویری از مرسدس بنز AMG GT C رودستر-ایرناک تصاویری از مرسدس بنز AMG GT C رودستر-ایرناک در ادامه مجموعه تصاویری از این خودرو گردآوری شده است.

مجموعه تصاویری از مرسدس بنز AMG GT C

مجموعه تصاویری از مرسدس بنز AMG GT C

مجموعه تصاویری از مرسدس بنز AMG GT C

مجموعه تصاویری از مرسدس بنز AMG GT C

مجموعه تصاویری از مرسدس بنز AMG GT C


تصاویری از مرسدس بنز AMG GT C رودستر-ایرناک تصاویری از مرسدس بنز AMG GT C رودستر-ایرناک yjc

(1 رای)
بازدید : 99 بار
تصاویری از مرسدس بنز AMG GT C رودستر - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی