اخیرا ماشین مازراتی با روکش طلا در خیابان های تهران مشاهده شده است.

خودروی مازراتی با روکش طلا در خیابان‌های تهران + عکس-ایرناک خودروی مازراتی با روکش طلا در خیابان‌های تهران + عکس-ایرناک اخیرا مازراتی گرن توریزمو که با روکش کروم طلا تزیین شده است در خیابان های تهران مشاهده شده است.

خودروی مازراتی با روکش طلا در خیابان‌های تهران + عکس-ایرناک خودروی مازراتی با روکش طلا در خیابان‌های تهران + عکس-ایرناک بر اساس اخبار شنیده شده گویا طلاکاری این ماشین در لندن انجام شده و چند ماهی می‌شود که وارد ایران شده است.

خودروی مازراتی با روکش طلا در خیابان‌های تهران + عکس-ایرناک خودروی مازراتی با روکش طلا در خیابان‌های تهران + عکس-ایرناک گفتنی است؛ گرنتوریزمو اس مازراتی، اسپرت ترین کوپه مازراتی، برای کسانی طراحی و تدوین شده که در پی یافتن اتومبیلی با عملکرد کاملاً متمامیز و برجسته می باشند.

خودروی مازراتی با روکش طلا در خیابان‌های تهران + عکس-ایرناک خودروی مازراتی با روکش طلا در خیابان‌های تهران + عکس-ایرناک  در ادامه تصویری از مازراتی با روکش طلا که در خیابان های تهران مشاهده شده است را می بینید:

  خودنمایی مازراتی با روکش طلا در خیابان‌های تهران

(0 رای)
بازدید : 106 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی