قدیمی ترین خودروی فورد که تنها 4 دستگاه از آن ساخته شده بود به حراج گذاشته شد

قدیمی‌ترین خودروی فورد با قیمتی عجیب+تصاویر در ایرناک قدیمی‌ترین خودروی فورد با قیمتی عجیب+تصاویر در ایرناک خودرو‌های قدیمی و مشهور در نزد طرفداران و مصرف کنندگان جایگاه بسیار ممتازی دارند، تا حدی که شرکت‌های بزرگ خودروسازی جهان مانند پورشه و فورد هر از چند گاهی یکی از خودرو‌های خاص و قدیمی خود را از انبار خارج کرده و آن را برای فروش در حراجی قرار می‌دهند.

زمانی که نوبت به خودرو‌های خاص و نادر میرسد، همیشه نام «Ford GT۴۰» به میان می‌آید، چرا که این خودرو با وجود سیستم فنی بسیار مناسب فقط تعداد ۱۲ مدل از آن ساخته شد. اما خودروی «GT۴۰ Roadster» حتی خاص‌تر نیز است، زیرا تنها ۴ مدل از آن در زمان ساختش عرضه شد. گفتنی است که شرکت فورد تصمیم گرفته است که یک مدل از خودروی GT۴۰ Roadster که یکی از خاص‌ترین خودروهایش است را بفروشد.

این خوردرو در سال ۱۹۶۵ ساخته شد و با مبلغی نزدیک به ۷ میلیون دلار فروخته خواهد شد. در ادامه تصاویری از این خودروی قدیمی، اما زیبا را مشاهده می‌کنید.

قدیمی‌ترین خودروی فورد با قیمتی عجیب+تصاویر در ایرناک

قدیمی‌ترین خودروی فورد با قیمتی عجیب+تصاویر در ایرناک

قدیمی‌ترین خودروی فورد با قیمتی عجیب+تصاویر در ایرناک

بازدید : 223 بار
(0 رای)

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی