روز گذشته تسلا موتورز از اتومبیل مفهومی و جدید پیکاپ با نام " وانت پیکاپ تسلا مدل پی " پرده برداری نمود که این اتومبیل کاملا مفهومی توسط طراح معروف ترکیه ای به نام " Emre Husmen " طراحی شده است.

رونمایی از اتومبیل مفهومی " پیکاپ تسلا "

تسلا موتورز یا شرکت ماشین سازی تسلا برای اولین بار در سال 2003 میلادی تاسیس شد و در عرصه های مختلفی اعم از تولید قطعات موردنیاز ترن های هوایی فعالیت نمود و بعدها با تغییرات کلی در پایه و اساس این شرکت، در چند سال گذشته توانست یکی از شرکت های قدرتمند جهانی در کشور آمریکا تبدیل شود و اتومبیل های کاملا برقی و خودران تولید کند!رونمایی از اتومبیل مفهومی  پیکاپ تسلا  + عکس در ایرناک رونمایی از اتومبیل مفهومی  پیکاپ تسلا  + عکس در ایرناک

محصولات تسلا موتورز که شامل تسلا مدل اس، مدل ایکس و رودستر می شوند، کاملا اتومبیل های برقی هستند که برای استفاده از آن ها می توانید بعد از نشستن در داخل اتومبیل، از مانیتور کاملا مجهزی در داشبورد جای داده شده است، مقصد را تعریف کنید و سپس با روشن کردن حالت خودران، بدون دخالت شخص شما به مقصد برسد!

پیکاپ تسلا

با این وجود می توان به پیشرفت چشمگیر تسلا موتورز اشاره نمود که خوشبختانه توانسته است در میزان پیشرفت تکنولوژی به بیشترین نحو ممکن تاثیرگذار باشد و از اتومبیل هایی با ویژگی های خارق العاده رونمایی کند و این در حالی است که بزرگترین شرکت های اتومبیل سازی جهان قادر به تولید انبوه چنین خودروهایی در حال حاضر نیستند!

وانت پیکاپ تسلا

از این رو این شرکت های بزرگ اتومبیل سازی جهانی بیشتر سعی می کنند تا معرفی ماشین کانسپت و یا اتومبیل های مفهومی به نام شرکت خود و تاریخ عرضه حدودی از قدرت خود در زمینه طراحی و همچنین تولید اتومبیل های برقی پرده برداری نمایند که این شرکت ها گویا در مقابل تسلا موتورز قدرت کمتری دارند!!

تسلا موتورز

با این حال روز گذشته تسلا موتورز از اتومبیل مفهومی و جدید پیکاپ با نام " وانت پیکاپ تسلا مدل پی " پرده برداری نمود که این اتومبیل کاملا مفهومی توسط طراح معروف ترکیه ای به نام " Emre Husmen " طراحی شده است که بعد از ساخت و عرضه این اتومبیل می تواند در میان رقبای خود با طرفداران زیادی روبرو شود.

اتومبیل های مفهومی

همان گونه که در تصاویر مشاهده می کنید، اتومبیل پیکاپ تسلا مدل پی بی شک دارای طراحی و آیرودینامیک کاملا خاصی است که برای برطرف کردن هر نیازی در سطح شهر و یا جاده های کوهستانی کاملا مناسب و کاربردی می باشد.

بازدید : 3,519 بار
رونمایی از اتومبیل مفهومی " پیکاپ تسلا " + عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...