راننده سه خودروی پورشه، مرسدس بنز و مک لارن که در یک جاده غیراستاندارد با یکدیگر در حال مسابقه بودند حادثه آفریدند.

لحظه تصادف سه خودروی گرانقیمت با یکدیگر

کورس خودروهای لوکس حادثه‌ آفرید + فیلم-ایرناک کورس خودروهای لوکس حادثه‌ آفرید + فیلم-ایرناک ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه تصادف وحشتناک سه خودروی گرانقیمت را در یکی از جاده های کلمبیا به تصویر می کشد. ظاهرا راننده  سه خودروی پورشه، مرسدس بنز و مک لارن قصد داشتند در این جاده غیراستاندارد با یکدیگر مسابقه دهند که این تصادف رخ داد.

کورس خودروهای لوکس حادثه‌ آفرید + فیلم-ایرناک کورس خودروهای لوکس حادثه‌ آفرید + فیلم-ایرناک در ادامه راننده یک تویوتا پرادو نیز کنترل خودروی خود را از دست داد و به لاشه های این سه خودرو برخورد کرد. ارزش پولی این خودروها که تقریبا نابود شدند حدود 400 هزار یورو برآورد می شود. آتشنشانان با استفاده از تجهیزات ویژه هر چهار راننده را از میان بقایای خودروها بیرون کشیدند و بلافاصله آنها را به بیمارستان منتقل کردند.

کورس خودروهای لوکس حادثه‌ آفرید + فیلم-ایرناک کورس خودروهای لوکس حادثه‌ آفرید + فیلم-ایرناک گفتنی است؛ رانندگان هر چهار خودرو با خوش شانسی از خطر مرگ گریختند.

کورس خودروهای لوکس حادثه‌ آفرید + فیلم-ایرناک کورس خودروهای لوکس حادثه‌ آفرید + فیلم-ایرناک

(0 رای)
بازدید : 90 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی