ویدئویی پربازدید در فیسبوک منتشر شده است که احساس یک شیر ماده را به مربی خود نشان می‌دهد.

ابراز احساسات یک شیر ماده به مربی اش + فیلم-ایرناک ابراز احساسات یک شیر ماده به مربی اش + فیلم-ایرناک ویدئویی از یک مرکز نگهداری حیوانات در فیسبوک منتشر شده است که صحنه‌های جالبی از کشتی گرفتن یک شیر ماده با مربی‌اش را نشان می‌دهد. 

ابراز احساسات یک شیر ماده به مربی اش + فیلم-ایرناک ابراز احساسات یک شیر ماده به مربی اش + فیلم-ایرناک این ویدئو تاکنون 3 میلیون بار بازدید داشته و افراد بسیاری را تحت تاثیر قرار داده است. این مرکز در شهر مکزیک قرار دارد. چندی پیش نیز ویدئویی از گربه‌ای که بعدها تبدیل به جگوار شده بود در فیسبوک منتشر شد. 

ابراز احساسات یک شیر ماده به مربی اش + فیلم-ایرناک ابراز احساسات یک شیر ماده به مربی اش + فیلم-ایرناک این ویدئو مردی را نشان می‌دهد که بدون هیچ ترس و واهمه‌ای به قفس شیر می‌رود و با او کشتی می‌گیرد. این حیوان با ورود مربی خود به سمتش می‌دود و به روش خود به او خوشآمد می‌گوید.

ابراز احساسات یک شیر ماده به مربی اش + فیلم-ایرناک ابراز احساسات یک شیر ماده به مربی اش + فیلم-ایرناک احساس  شیر ماده به مربی‌اش  بسیار زیبا و تاثیربرانگیز است. این ویدئوی پربازدید در ادامه ارائه شده است.  

ابراز احساسات یک شیر ماده به مربی اش + فیلم-ایرناک ابراز احساسات یک شیر ماده به مربی اش + فیلم-ایرناک


ابراز احساسات یک شیر ماده به مربی اش + فیلم-ایرناک ابراز احساسات یک شیر ماده به مربی اش + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 162 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی