اقدام خطرناک چهار مرد استرالیایی سبب شد تا کاربران به آنها لقب احمق های قرن بدهند.

احمق های قرن لقبی که کاربران به چهار مرد استرالیایی دادند! + فیلم در ایرناک احمق های قرن لقبی که کاربران به چهار مرد استرالیایی دادند! + فیلم در ایرناک چهار مرد استرالیایی بعد از آنکه با یک تله به محدوده زیست کروکودیل های آدم خوار در بندر داگلاس در ایالت کوئیزلند  این کشور وارد شدند، با لقب "احمق های قرن" از سوی کاربران اینترنت مواجه شدند. این چهار نفر بعد از وارد شدن به  این محدوده  خطرناک اقدام به گرفتن سلفی و عکس از خود کردند.

این در حالی است که تنها یک هفته پیش در این مکان، یک زن سالخورده 79 ساله توسط کروکودیل ها زنده زنده خورده شده بود. تصاویری که منتشر شده است آنها را در حالی که از این تله بیرون آمده اند و حتی وارد آب شده اند نشان می دهد.

 

 وزیر محیط زیست استرالیا  ضمن احمقانه خواندن این اقدام گفت که تحقیقات  در این خصوص در حال انجام است.

همچنین  "جولیا لئو "، شهردار محلی داگلاس شر در این خصوص  گفت : " تله این چهار نفر طوری طراحی شده بود که باعث جذب کروکودیل ها می شد. آنها دقیقا وارد محدوده ای شدند که بسیار خطرناک است. فرقی نمی کند کروکودیلی وارد این تله شود یا خیر. باید صراحتا بگویم در هر صورت این اقدامی احمقانه و خطرناک بود."

گفتنی است؛ با انتشار این تصاویر  در فضای مجازی در صورت شناسایی و دستگیری این چهار مرد  با یک جریمه 11700  هزار دلاری مواجه خواهند شد.

برگرفته از yjc

بازدید : 221 بار
(0 رای)

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی