وزیر دفاع اسبق کانادا در مصاحبه‌ای جنجالی فاش کرد فرازمینی‌ها تاکنون چندبار از زمین بازدید کرده‌اند و حتی برخی کشورها با آنها در تماسند.

ادعای عجیب وزیر دفاع اسبق کانادا در مورد فرازمینی ها! + فیلم در ایرناک ادعای عجیب وزیر دفاع اسبق کانادا در مورد فرازمینی ها! + فیلم در ایرناک فرازمینی ها تاکنون چندین بار به زمین سرکشی کرده اند و توصیه هایی خیرخواهانه به انسان ها داشته اند اما این رازی است که از مردمان جهان پنهان مانده است. این ادعایی است که "پائول هلیر"، وزیر دفاع ملی اسبق کانادا در مصاحبه با شبکه تلویزیونی راشا تودی روسیه مطرح کرده است. وی که در دهه 60 میلادی به عنوان وزیر دفاع کانادا مشغول بکار بود مدعی شد  تاکنون حداقل چهار گونه از موجودات فضایی از زمین بازدید کرده اند.

وی افزود: آنها هشدارهایی در خصوص آینده زمین و احتمال نابودی آن توسط خود انسان به ما داده اند و کمک هایی نیز پیشنهاد کرده اند. برخی از آنها نیت خیرخواهانه دارند و برخی دیگر نه. متاسفانه ما بازدید فرازمینی ها از زمین را تهدید تلقی کردیم و در مقابل آن ایستادیم. اما بعدها فهمیدیم که نیت آنها خیرخواهانه بوده است. آنها از سیارات مختلفی وارد جو زمین شده اند.

گفتنی است؛ هلیر همچنین مدعی شد طی پروژه ای  موسوم به "پروژه سیاه" تاکنون تریلیون ها دلار هزینه شده است تا حیات فرازمینی ها از مردمان جهان مخفی بماند.


yjc

بازدید : 205 بار
(0 رای)

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی