آرایشگری در اقدامی بسیار خطرناک، برای اصلاح صورت مشتریان از اره برقی استفاده می‌کند.

اصلاح عجیب صورت با اره برقی! + فیلم-ایرناک اصلاح عجیب صورت با اره برقی! + فیلم-ایرناک ویدئوی زیر تصاویری از یک حرکت حرفه‌ای را نشان می‌دهد. آرایشگری که در بی‌احتیاطی کامل، اقدام به اصلاح مشتریان با اره برقی می‌کند. 

اصلاح عجیب صورت با اره برقی! + فیلم-ایرناک اصلاح عجیب صورت با اره برقی! + فیلم-ایرناک نمای داخلی این آرایشگر به گونه‌ای است که گویا درون یک جنگل واقع شده است و افراد برای اصلاح باید به جنگل بروند. این آرایشگر بی‌احتیاط اما توانمند، در کار خود کاملا حرفه‌ای است. اما بیش از هرچیز اعتماد مشتریان به این مرد موجب تعجب می‌شود. 

اصلاح عجیب صورت با اره برقی! + فیلم-ایرناک اصلاح عجیب صورت با اره برقی! + فیلم-ایرناک همانطور که در ویدئو مشاهده می‌شود پسر جوانی در کمال آرامش و خونسردی، آماده اصلاح است و هیچ بیمی از خطرات احتمالی ندارد. 

اصلاح عجیب صورت با اره برقی! + فیلم-ایرناک اصلاح عجیب صورت با اره برقی! + فیلم-ایرناک اگرچه این مرد در کار خود تبحر دارد اما باز هم این دلیل محکمی برای اعتماد نیست چرا که ابزار کار این آرایشگر به‌راستی خطرناک است و ممکن است با کمی لرزش دست صدمات جبران ناپذیری به اعضای صورت وارد کند.

اصلاح عجیب صورت با اره برقی! + فیلم-ایرناک اصلاح عجیب صورت با اره برقی! + فیلم-ایرناک جزئیات این هنرنمایی خطرناک را در ادامه مشاهده کنید. 

اصلاح عجیب صورت با اره برقی! + فیلم-ایرناک اصلاح عجیب صورت با اره برقی! + فیلم-ایرناک


اصلاح عجیب صورت با اره برقی! + فیلم-ایرناک اصلاح عجیب صورت با اره برقی! + فیلم-ایرناک yjc

(1 رای)
بازدید : 267 بار
اصلاح عجیب صورت با اره برقی! + فیلم - 3.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی