گرفتن اعتراف با روشی که موجب خشم همگان شد .گزارش های مربوط به سو استفاده از حقوق بشر توسط نیروهای امنیتی اغلب از پاپوآ منتشر میشود،

پلیسی که برای گرفتن اعتراف از سارق گوشی موبایل از مار کمک گرفت

پلیس در حالی که لبخند می زند به دور گردن مظنونی مار حلقه می کند، تا او را وادار به اعتراف کند ؛ گرفتن اعتراف با روشی که موجب خشم همگان شد .گزارش های مربوط به سو استفاده از حقوق بشر توسط نیروهای امنیتی اغلب از پاپوآ منتشر میشود، جایی که دهه هاست جنبش جدایی طلبانه ای وجود دارد. " ورونیکا کومان" یکی از وکلای حقوق بشر در پاپوآ، با پیام متنی اظهار داشت که استفاده از یک مار در مسیر شکنجه، کار یک بار و دوبار نبوده است و بارها تکرار شده است.اعتراف گیری پلیس از متهم با مار سمی! + تصاویر در ایرناک اعتراف گیری پلیس از متهم با مار سمی! + تصاویر در ایرناک

اعتراف گیری پلیس

این مرد در حالی که دست هایش را پشت سرش بسته بودند در طی بازجویی، در حال جیغ کشیدن بود. در این فیلم، صدایی به او دستور می دهد که چشمانش را باز کند و تهدید می کند مار را درون دهان و شلوارش بگذارند ؛ در نهایت این مظنون که بر روی زمین پیچ و تاب می خورد، افسر از او این سوال را می پرسد که:"چند بار تلفن همراه دزدیده ای؟ " کمی بعد او پاسخ می دهد:" فقط دو بار."

اعتراف گیری عجیب پلیس

اعتراف گیری پلیس با روش عجیب

ویدئویی که موجب خشم و واکنش های بسیاری شد تا نیروی پلیس محلی عذرخواهی کرده و قول دهند که افراد مذکور را تحت نظم و انضباط درآورند و تنبیه کنند. رئیس پلیس "تونی آناندا سودایا" در بیانیه ای اعلام عذر خواهی کرد و گفت:"بازرسانی که این کار را انجام می دادند، حرفه ای نبوده اند".

"سودایا" افزود که این افسران در تلاش برای اعتراف و انجام وظایف خود بوده آن و می گویند که این مار سمی، اما اهلی بوده است. او گفت:"ما اقدام جدی علیه این پرسنل انجام داده ایم و افزود که خود افسران هرگز به طور فیزیکی به این مرد حمله نکرده اند و همانطور که در ویدئو منتشر شده دیده می شود آنها از یک مار برای ترساندن متهم استفاده کرده اند که تنبیه جداگانه ای برای عاملان این مسئله به دنبال دارد.

پلیسی که با استفاده از مار اعتراف گیری کرد

اعتراف گیری پلیس از سارق گوشی موبایل با استفاده از مار

"احمد مصطفی کمال" سخنگوی پلیس پاپوآ، گفت که این پرونده توسط واحد امور داخلی مورد بازجویی قرار گرفته است و در صورتی که نقض قانون یا مقررات رفتاری اثبات شود، وارد عمل خواهند شد.

بازدید : 1,011 بار
اعتراف گیری پلیس از متهم با مار سمی! + تصاویر
3.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...