زنی با انتشار یک آگهی در صفحه اجتماعی خود، جایزه هنگفتی را برای کسی که گربه گمشده اش را بیابد، در نظر گرفت.

جایزه هنگفت برای یابنده گربه یک زن سعودی! + عکس-ایرناک جایزه هنگفت برای یابنده گربه یک زن سعودی! + عکس-ایرناک یک زن عربستانی در ریاض پایتخت این کشور،آگهی در صفحه اجتماعی خود مبنی بر درنظر گرفتن جایزه ای هنگفت برای یابنده گربه گمشده خود، منتشر کرد.

جایزه هنگفت برای یابنده گربه یک زن سعودی! + عکس-ایرناک جایزه هنگفت برای یابنده گربه یک زن سعودی! + عکس-ایرناک این زن در آگهی خود نوشت:من گربه ای به نام" ببلا" را دو روز پیش در شما ریاض گم کرده ام،سن او تقریبا 7 ماه،چشمانش آسمانی، رنگش سفید بود و به گردنش طوقی شبیه گل داشت، هرکس که او را پیدا کند، 10 هزار ریال سعودی پاداش خواهد گرفت.

جایزه هنگفت برای یابنده گربه یک زن سعودی! + عکس-ایرناک جایزه هنگفت برای یابنده گربه یک زن سعودی! + عکس-ایرناک او همچنین از هشتگ #قطة_مفقودة_في_شمال_الرياض" در زیر پست خود استفاده کرد.

جایزه هنگفت برای یابنده گربه یک زن سعودی! + عکس-ایرناک جایزه هنگفت برای یابنده گربه یک زن سعودی! + عکس-ایرناک این اقدام زن عربستانی با واکنش های بسیاری از کاربران مواجه شد که در ادامه تعدادی از آنها را می خوانید.

جایزه هنگفت برای یابنده گربه یک زن سعودی! + عکس-ایرناک جایزه هنگفت برای یابنده گربه یک زن سعودی! + عکس-ایرناک خیلی ها برای این پول در زندان هستند/مردم برای نداشتن این مبلغ توسط صاحبخانه از خانه بیرون انداخته می شوند/فقط پول باد آورده را می توان برای چنین چیزهایی خرج کرد/ تو با این پول می توانی چندین گربه بخری ، حتی بهتر از این!

جایزه هنگفت برای یابنده گربه یک زن سعودی! + عکس-ایرناک جایزه هنگفت برای یابنده گربه یک زن سعودی! + عکس-ایرناک البته در این میان کسانی هم بودند که با صاحب گربه همدردی کرده بودند و به نظرشان رابطه و وابستگی که میان یک حیوان و صاحبش چیزی فراتر از این صحبتهاست.

جایزه هنگفتی که زن عربستانی برای یابنده گربه گمشده اش تعیین کرد+عکس


جایزه هنگفت برای یابنده گربه یک زن سعودی! + عکس-ایرناک جایزه هنگفت برای یابنده گربه یک زن سعودی! + عکس-ایرناک yjc

(1 رای)
بازدید : 146 بار
جایزه هنگفت برای یابنده گربه یک زن سعودی! + عکس - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی