در ادامه ما قصد داریم شما را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک با راپانزل حقیقی در دنیا آشنا سازیم که به مدت 20 سال است موهایش را نشسته است. همراه ما باشید.

زنی که به مدت 20 سال موهایش را نشسته است!

تاکنون شاید بارها و بارها توسط پزشکان و متخصصان متعددی شنیده اید که باید طبق برنامه و روال خاصی زندگی را به جلو سوق دهید تا آسیبی به بدن شما وارد نشود که در نتیجه بتوانید عمری طولانی و بدون هر گونه بیماری را تجربه کنید.حمام نرفتن زنی به مدت 20 سال! + عکس در ایرناک حمام نرفتن زنی به مدت 20 سال! + عکس در ایرناک

از این رو یکی از حساس ترین نقاط بدن، موها سر می باشند که می بایست طبق زمان مشخص شده ای در هفته آنها را با استفاده از شوینده های تایید شده شستشو دهید تا بتوانید از آنها در مقابل ریزش محافظت به عمل آورید. اما تا به حال شاید داستان دختر مو بلند را به نام " راپانزل " شنیده اید که یک دختر جوان با موهای بسیار بلند بود که ارتفاع موهایش هم اندازه ارتفاع خودش بود.

در ادامه ما قصد داریم شما را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک با راپانزل حقیقی در دنیا آشنا سازیم که به مدت 20 سال است موهایش را نشسته است. همراه ما باشید.

خانم فرانکی کلونی 32 ساله از منطقه برایتون واقع در انگلستان از زمانیکه تنها 6 سال سن داشت تصمیم گرفت تا موهای خود را بلند کند و این موضوع تازمانیکه به سن 13 سالگی رسید ادامه یافت و موهای او حدودا تا کمر وی رسید.

زنیکه 20 سال حمام نکرده است

اما در این زمان وی از شستشوی موهایش با شامپو تنفر پیدا کرد چرا که با شستشوی موهایش باید زمان زیادی را برای خشک و شانه کردن آنها سپری می نمود و در طی تصمیمی دیگر موهایش را از سن 13 سالگی تاکنون که 32 سال سن دارد نشسته است.

طبق گزارشات انجام شده وی در چند ماه اول با خارش سر و چرب شدن بی نهایت روبرو گشت که به گفته خودش بعد از مدتی از بین رفت و تنها موهایش را هر چند مدت یکبار شانه می کرد.

راپانزل دنیای امروز کیست؟

وی همچنین یک شخص هنرمند می باشد روزانه چندین ساعت زمان برای باز کردن گره های ایجاد شده میان موهایش می پردازد و راز دقیق موهای بدون چرب وی مشخص نیست و انتظار می رود به دلیل یک رژیم کاملا صحیح این گونه بوده است.

بازدید : 1,539 بار
حمام نرفتن زنی به مدت 20 سال! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...