پیشگوی لبنانی که به خاطر پیش بینی های دقیقش از آینده در کشور خود از شهرت بسیاری برخوردار است برای همه یک سورپرایز دارد.

" لیلی عبداللطیف" پیشگوی سرشناس لبنانی که همیشه با توضیح درباره اتفاقات آینده همه را حیرت زده می کند این بار از یک اتفاق دیگر که احتمالا در آینده رخ می دهد خبر داد.خبر جالب پیشگوی مشهور لبنانی از آینده نزدیک! + عکس در ایرناک خبر جالب پیشگوی مشهور لبنانی از آینده نزدیک! + عکس در ایرناک

سورپرایز جدید پیشگوی مشهور لبنانی برای آینده نزدیک!

تفاوت این پیشگویی عبداللطیف با اظهارات پیشین او در این است که در گذشته راجع به کارهایی که دیگران قرار است در آینده انجام دهند خبر می داد اما این بار از تصمیمی که خودش گرفته اطلاع رسانی کرد.

به نقل از وبسایت"النفیس"او در برنامه " spot on"اعلام کرد که در انتخابات پارلمانی آینده قصد دارد نامزد شود و در ادامه پرسید که آیا مشکلی با تصمیم من دارید؟حتما باید دکتر یا مهندس باشم که بتوانم برای حضور در انتخابات پارلمانی اعلام نامزدی کنم؟با عشقی که از مردم نسبت به خودم سراغ دارم قطعا آنها به من رای خواهند داد و پیروز می شوم.

وی همچنین پس از بحث و گفتگو در این باره به عنوان تازه ترین پیشگویی اش به احتمال رونق لیره سوریه و صعود اقتصادی این کشور اشاره کرد .

برخی کاربران او را انسانی خوش اخلاق و شوخ می دانند از همین رو احتمال داده اند که او شوخی کرده باشد به هر حال باید منتظر ماند و دید که در آیا "عبداللطیف" واقعا این کار را انجام خواهد داد یا نه؟!


yjc

بازدید : 3,332 بار
خبر جالب پیشگوی مشهور لبنانی از آینده نزدیک! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی