اخیرا در برخی از صفحات مجازی خبری از اقدام عجیب و کاملا جدید ثروتمندان منتشر گردید که باعث شوکه کردن تعداد زیادی از کاربران و در نتیجه واکنش های متعددی گشت.

ثروتمندان به سرغ خرید کوهها رفتند!

این روزها یکی از مهم ترین و پربازدید ترین صفحات مجازی متعلق به اینستاگرام است که دارای کاربران بسیار زیادی از اقص نقاط کره زمین با آداب و فرهنگ مختلف می باشد. از این رو با میزانی جستجو در این صفحات مجازی بی شک با اختلاف طبقاتی میان اقشار مختلف جامعه خواهید بود که تعداد زیادی از کاربران اینستاگرام تنها و تنها به دلیل ثروت بی کران خود که دارای اتومبیل های میلیون دلاری هستند، از افراد سرشناخته و دانشمند نیز حتی محبوب تر هستند.خرید کوهها توسط میلیونرها! + عکس در ایرناک خرید کوهها توسط میلیونرها! + عکس در ایرناک

اما چنین مشکل و آسیبی می تواند به مرور زمان در ذهنیت افراد تاثیر مثبت و منفی متعددی بگذارد که نتیجه ان بسیار جالب نخواهد بود و می تواند حتی منجر به مرگ و خودکشی برخی نیز شود. با این وجود افراد ثروتمند در اقصضی نقاط کره زمین برای آنکه بتوانند هرچه بیشتر و هر چه بهتر شناخته شوند، گاها تصمیم به انجام برخی کارهای عجیب می گیرند که این اقدام می تواند بسیار شوکه کننده واقع شود!

برای مثال اخیرا در برخی از صفحات مجازی خبری از اقدام عجیب و کاملا جدید ثروتمندان منتشر گردید که باعث شوکه کردن تعداد زیادی از کاربران و در نتیجه واکنش های متعددی گشت. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

خرید کوه های شخصی!

اخیر در صفحات مجازی خبری از خرید و فروش کوه ها توسط افراد ثروتمند مولتی میلیونر منتشر شد که آنها علاوه بر خرید این کوه ها قصد دارند تا با هزینه های نجومی چهره خود اعضای خانواده شان را همانند یک مجسمه تزئینی بر روی این کوه ها ایجاد نمایند!

این افراد کوه ها را به قیمت 12 میلیون پوند یا به عبارتی 15.5 میلیون دلار خریداری می نمایند و پس از خرید این کوه ها تعداد زیادی هنرمند را استخدام می کنند تا این افراد هنرمند چهره انها را بر روی کوه ها ایجاد نمایند!

چنین اقدامی بسیار عجیب بود و با واکنش های متعددی از جانب کاربران روبرو گشت و آنها خواستار متوقف ساختن این افراد برای چنین اقدامی بودند.

بازدید : 681 بار
خرید کوهها توسط میلیونرها! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی