ویدئوی رفتار جنون آمیز یک مرد چینی با حیوانی در این کشور، خشم و نفرت میلیون ها نفر را برانگیخت.

خشم میلیون‌ها کاربر از کشته شدن سگ بیچاره توسط صاحبش! + فیلم در ایرناک خشم میلیون‌ها کاربر از کشته شدن سگ بیچاره توسط صاحبش! + فیلم در ایرناک ویدئوی رفتار وحشیانه یک شهروند چینی با یک سگ تازی تبدیل به یکی از ویدئوهای داغ در این کشور شده و خشم میلیون ها نفر را برانگیخته است. در این ویدئو مشاهده می شود این مرد وحشی در حالی که پاهای این سگ را گرفته، به طرز وحشیانه ای و به دفعات مختلف آن را به زمین می کوبد. در ادامه در حالی که سگ غرق در خون شده است جانش را از دست می دهد.

 گفته می شود باخت این سگ تازی در مسابقاتی که بین سگ ها در منطقه "ژیئونگ" در استان شمالی هبئی چین برگزار می شود موجب انتقام وی ازاین حیوان زبان بسته شده است.  این ویدئو از زمان انتشار تاکنون حدود 6 میلیون بازدید کننده داشته است و موجب خشم و نفرت کاربران زیادی شده است. بسیاری از کاربران در کامنت های خود خشم و نفرت خود را از رفتار غیر انسانی این مرد دیوانه ابراز کردند.

 گفتنی است؛ در چین قانونی برای حیوانات کوچکی مانند سگ یا گربه وجود ندارد و این فقدان قانون موجب سواستفاده افراد شرور از این حیوانات می شود.


yjc

بازدید : 300 بار
(0 رای)

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی