گوینده خبر شبکه العربیه هنگامی که مشغول خواندن اخبار بود، با اتفاقی غیرمنتظره غافلگیر شد.

اتفاق عجیب در برنامه زنده در روز جهانی کودک! + فیلم-ایرناک اتفاق عجیب در برنامه زنده در روز جهانی کودک! + فیلم-ایرناک در پخش زنده اخبار شبکه العربیه، هنگامی که گوینده خبر مشغول خواندن خبر جلوی دوربین بود، ناگهان اتفاق عجیبی رخ داد؛ پسر خردسال همکار این گوینده که پشت صحنه مشغول بازی بود، با ورود غیر منتظره اش به استودیو همه را غافلگیر کرد.

اتفاق عجیب در برنامه زنده در روز جهانی کودک! + فیلم-ایرناک اتفاق عجیب در برنامه زنده در روز جهانی کودک! + فیلم-ایرناک گوینده خبر که اصلا انتظار چنین اتفاق غیر منتظره ای را نداشت، او را در آغوش گرفت و لحظاتی با او صحبت کرد. نکته جالب اینجا بود که همزمان با 20 نوامبر روز جهانی کودک این اتفاق رخ داد.

اتفاق عجیب در برنامه زنده در روز جهانی کودک! + فیلم-ایرناک اتفاق عجیب در برنامه زنده در روز جهانی کودک! + فیلم-ایرناک اخیرا بینندگان شبکه العربیه شاهد اتفاقهای بسیاری از این دست بوده‌اند؛ به عنوان مثال آخرین مورد آن تنگی نفس شدید یکی از مجریان هنگام اجرای برنامه و متعاقبا حرکات عجیب او برای درخواست قطع برنامه بود.

اتفاق عجیب در برنامه زنده در روز جهانی کودک! + فیلم-ایرناک اتفاق عجیب در برنامه زنده در روز جهانی کودک! + فیلم-ایرناک


اتفاق عجیب در برنامه زنده در روز جهانی کودک! + فیلم-ایرناک اتفاق عجیب در برنامه زنده در روز جهانی کودک! + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 57 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی