پلیس استرالیا یک جوان داعشی را از طریق ویدیویی که توسط خود او منتشر شده بود به دام انداخت.

دستگیری یک داعشی با ویدئویی که از خود منتشر کرد! در ایرناک دستگیری یک داعشی با ویدئویی که از خود منتشر کرد! در ایرناک سلیمان خالد، جوان داعشی ویدئویی از خود منتشر کرد و در آن  شروع کرد به موعظه و تهدید مردم جهان، اما همین ویدئو موجب گرفتار شدن او و همدستش محمدالماوویی شد.

سلیمان خالد و محمد الماوویی دو مظنون به عملیات تروریستی که تاکنون 4 بار از حضور در دادگاه خودداری کرده‌ بودند سرانجام توسط پلس استرالیا دستگیر و دادگاهی شدند.

سلیمان در این ویدیو می‌گوید: به سخنان من گوش دهید و اسلام را به عنوان راه رستگاری خود قبول نمایید، زیرا روز قیامت فرا خواهد رسید و آن هنگام خواهید گفت که به چه دردسری دچار گشته اید!

او همچنین در یک بیانیه نوشت: اسلام باید با شمشیر گسترش یابد اصلا چگونه گسترش دین بدون شمشیر ممکن است؟ مردم باید از میان مرگ و روی آوردن به اسلام ما یکی را انتخاب نمایند زیرا راه سومی وجود ندارد، قسم می خورم روزی می آید که دیگر خیلی برای پشیمانی دیر شده است و شما در آن روز آرزوی داشتن یک مهلت دوباره را خواهید کرد و عاقبت به دستان ما در سیاه چاله هایتان (قبر) قرار می گیرید.

سلیمان خالد در ادامه می‎گوید: وظیفه من به عنوان یک مسلمان به رسمیت شناساندن این دین است. به تمام سرویس های مخفی جهان هشدار می دهم که یا اسلام بیاورید یا این شمشیر است که برای شما تصمیم می گیرد، بنابراین در صورت مخالفت برای حملات مرگبار ما آماده باشید.

منبع : yjc

بازدید : 3,167 بار
دستگیری یک داعشی با ویدئویی که از خود منتشر کرد!
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی