یک پزشک با روش عجیب خود برای درمان بیماران، از ضرب و شتم آنها استفاده کرد و در کمال تعجب نتیجه مطلوبی گرفت.

دکتری که برای درمان کودک ناشنوا را به باد کتک گرفت! + فیلم-ایرناک دکتری که برای درمان کودک ناشنوا را به باد کتک گرفت! + فیلم-ایرناک یک پزشک با شیوه خاص خود در درمان بیماران این روزها در شبکه های اجتماعی سر و صدای زیادی به پا کرده است، این مرد که از هویت و ملیتش نامی برده نشده، هر روز پاسخگوی صف طویلی از بیمارانی است که برای کتک خوردن از او و درمان بیماری‌هایشان در نوبت می‌ایستند.

دکتری که برای درمان کودک ناشنوا را به باد کتک گرفت! + فیلم-ایرناک دکتری که برای درمان کودک ناشنوا را به باد کتک گرفت! + فیلم-ایرناک این پزشک با شیوه حیرت انگیز خود در درمان، از حرکات عجیبی استفاده می کند که بیشتر شبیه به ضرب و شتم بیمار است و خیلی به طب پزشکی شباهتی ندارد.

دکتری که برای درمان کودک ناشنوا را به باد کتک گرفت! + فیلم-ایرناک دکتری که برای درمان کودک ناشنوا را به باد کتک گرفت! + فیلم-ایرناک یک زن که صاحب دختری کر و لال بود برای درمان فرزندش به او مراجعه کرد و شاهد صحنه های عجیبی بود که البته در پایان بابت آنها از دکتر مذکور نهایت تشکر را به جا آورد.

دکتری که برای درمان کودک ناشنوا را به باد کتک گرفت! + فیلم-ایرناک دکتری که برای درمان کودک ناشنوا را به باد کتک گرفت! + فیلم-ایرناک جزئیات ماجرا را در فیلم زیر مشاهده کنید.

دکتری که برای درمان کودک ناشنوا را به باد کتک گرفت! + فیلم-ایرناک دکتری که برای درمان کودک ناشنوا را به باد کتک گرفت! + فیلم-ایرناک


دکتری که برای درمان کودک ناشنوا را به باد کتک گرفت! + فیلم-ایرناک دکتری که برای درمان کودک ناشنوا را به باد کتک گرفت! + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 165 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی