در یکی از رستوران های تایلند جسد گندیده یک مرد 61 ساله را کشف کردند که رئیس رستوران او را کشته بود و از گوشتش در غذاها استفاده می کردند.

ماجرای هولناک سرو غذا با گوشت مشتری لو رفت

همه ی ما به خصوص نسل جوان رستوران رفتن را دوست دارند اما آیا از سلامت غذاهایی که می خورید مطمئن هستید یا خیر ؟ ماجرا فراتر از استفاده از گوشت خر به جای گوشت گاو است که جزئیات آن را در این بخش از سرگرمی ایرناک خواهید خواند.رستورانی که از گوشت انسان در غذا استفاده می کرد!! + تصاویر در ایرناک رستورانی که از گوشت انسان در غذا استفاده می کرد!! + تصاویر در ایرناک

ناجوان مردی صاحب رستورانی تیتر روزنامه ها شد ؛ اوایل این هفته پس از پیدا شدن تکه های گوشت در نودل رستوران گیاهی دردسر ساز شد از شما می خواهیم این مطلب را دنبال کنید ؛ فردی در غذای گیاهی اش گوشت پیدا کرد که بسیار بهت زده شد به همین خاطر به مقامات شکایت کرد و این امر منجر به کشفیات وحشتناکی شد.

به قتل رساندن مشتری رستوران

به قتل رساندن مشتری توسط رئیس رستوران

پیگیری های انجام شده نشان داد که گوشت گوساله یا خوک نبوده بلکه در حقیقت گوشت انسان است که در غذاها استفاده می کند .مقامات بعد از بررسی ساختمان ، آشپزخانه را پیدا کردند آنجا دیوارها و کف زمین آلوده به خون شده بودند و تکه های گوشت روی زمین ریخته شده بود!

پلیس وحشت زده تایلندی چیزی را دید که اصلا خوش آیند نبود ، او جسد گندیده مرد 61 ساله را در مخزن پیدا کرد. به نظر می رسید که صاحب رستوران در روز چهارشنبه فرار و رستوران را رها کرده بود.این بدن از شکل افتاده بعدها توسط مشتری ثابت رستوران شناسایی شد.

کشف جسد گندیده از رستوران

استفاده از گوشت مشتری کشته شده در رستوران تایلندی

مقتول در 21 اکتبر با برادرش در رستوران هنگامی که چیزی می نوشیدند دیده شدند.طبق بررسی های انجام شده این فرد با صاحب رستوران جر و بحث لفظی داشته بعد بحث بالا گرفته و آسیب های مهلکی به فرد 61 ساله وارد شده صاحب رستوران ضربه ای به سر و شش ضربه چاقو به شکم و پای او زده است .

پلیس اظهار می کند که قصد صاحب رستوران این بوده که با خرد کردن این جسد و ریختن در غذای مشتریان از شر جسد خلاص شود. همچنان کامل مشخص نیست آیا مشتریان گوشت انسان را خورده اند یا نه؟

بازدید : 1,506 بار
رستورانی که از گوشت انسان در غذا استفاده می کرد!! + تصاویر
4.0
out of
5
(
2
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی