ویدئویی که شب‌هنگام از دوربین مداربسته یک مدرسه تهیه شده است مانور این ارواح سرگردان در راهرو را به تصویر می کشد.

ثبت تصویر روحی سرگردان با دوربین مداربسته ! + فیلم در ایرناک ثبت تصویر روحی سرگردان با دوربین مداربسته ! + فیلم در ایرناک ویدئویی که از دوربین مداربسته  مدرسه "دیرپارک سی بی اس " در ایرلند تهیه شده است  جولان یک شبح یا روح را در راهروی این مدرسه به تصویر می کشد. در این ویدئو مشاهده می شود که  در ابتدا بعد از باز شدن  یکی از درب های ورودی  راهرو، بعد از گذشت چند لحظه ناگهان  درب به‌شدت بسته می شود.

 سپس قفسه هایی که در راهرو قرار دارند شروع به لرزش می‌کنند و درب یکی از آنها باز می شود. بعد از چند ثانیه ناگهان کتاب و تمام کاغذهایی که در این قفسه قرار دارند روی زمین می ریزد. در حالی که هیچ شخصی در داخل راهرو دیده نمی شود در پایان ناگهان تابلویی که توالت را نشان می دهد  شدیدا به سمت جلو پرتاب می شود.

 این ویدئو در ساعت 3 صبح روز 1 اکتبر در یکی از مدارس شهر " کورک "، دومین شهر بزرگ ایرلند تهیه شده است. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران یوتیوب نیز همراه بود. برخی از کاربران عامل اتفاقات این ویدئو را یک روح واقعی یا شوخی  و صحنه سازی یکی از دانش آموزان این مدرسه دانستند.

گفته می شود این مدرسه یکی از مدارس قدیمی و تسخیر شده توسط ارواح است که در جنوب شهر کورک قرار دارد.

بازدید : 263 بار
(0 رای)

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی