صاحب کافه‌ای در یکی از شهرهای تاریخی کانتربری، ویدئویی از حضور علنی اشباح در رستورانش را منتشر کرد.

صحنه‌هایی ترسناک از حضور روح سرگردان در کافه‌ ای تاریخی + فیلم-ایرناک صحنه‌هایی ترسناک از حضور روح سرگردان در کافه‌ ای تاریخی + فیلم-ایرناک رئیس کافه‌‎ای در یکی از شهرهای تاریخی کانتربری ویدئویی از صحنه‌های حضور اشباح در رستورانش را منتشر کرد. زمان ضبط این ویدئو مربوط می‌شود به ساعات پایانی شب، هنگامی که هیچ کس در کافه حضور ندارد. البته کارکنان این کافه ادعا کرده‌اند که در ساعات کاری هم شاهد صحنه‌های عجیبی از جمله پرواز لیوان‌ها در فضا، یا باز و بسته شدن ناگهانی درها بوده‌اند.

صحنه‌هایی ترسناک از حضور روح سرگردان در کافه‌ ای تاریخی + فیلم-ایرناک صحنه‌هایی ترسناک از حضور روح سرگردان در کافه‌ ای تاریخی + فیلم-ایرناک در ویدئو مشاهده می‌شود که صندلی‌ها به طور ناخودآگاه جابه‌جا می‌شوند مانند زمانی که فرد قصد نشستن روی آن را داشته باشد  و حتی صحنه‌ای بسیار عجیب‌تر از باز شدن چتری در درون محوطه که پیش از آن بسته بود. در صحنه‌ای دیگر حرکت اشیا و یا باز شدن درب پروانه‌ای دقیقا حاکی از حضور شخصی در سالن است اما فردی رویت نمی‌شود. 

صحنه‌هایی ترسناک از حضور روح سرگردان در کافه‌ ای تاریخی + فیلم-ایرناک صحنه‌هایی ترسناک از حضور روح سرگردان در کافه‌ ای تاریخی + فیلم-ایرناک این صحنه‌های عجیب و ترسناک را به طور کامل در ویدئوی زیر مشاهده کنید.

صحنه‌هایی ترسناک از حضور روح سرگردان در کافه‌ ای تاریخی + فیلم-ایرناک صحنه‌هایی ترسناک از حضور روح سرگردان در کافه‌ ای تاریخی + فیلم-ایرناک  

(1 رای)
بازدید : 91 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی