شیء پرنده ناشناس طلایی رنگی که به تازگی در نزدیکی ایستگاه بین المللی فضایی دیده شده و شناور بر روی زمین است خبرساز شده است.

 مانور شیء پرنده طلایی رنگ عجیب بر روی زمین!

ویدئویی که یک شیء ناشناس طلایی رنگ را در نزدیکی ایستگاه بین المللی فضایی و شناور بر روی زمین نشان می دهد خبرساز شده است. این ویدئو مربوط به پخش زنده ایستگاه بین المللی فضایی در سال 2016 بوده است. گفته می شود پس از رویت این شیء پرنده عجیب پخش زنده از ایستگاه بین المللی فضایی متوقف شده است.رویت شیء پرنده طلایی رنگ روی زمین! + فیلم در ایرناک رویت شیء پرنده طلایی رنگ روی زمین! + فیلم در ایرناک

 این ویدئو  یک شیء پرنده ناشناس درخشان طلایی رنگ را نشان می دهد که در حالی که آرام  در بالای جو زمین حرکت می کند در حال  رصد سیاره زمین است. نظریه پردازان تئوری توطئه با انتشار این ویدئو مدعی شدند که ناسا یا سازمان فضایی آمریکا تلاش نموده با توقف پخش زنده از ایستگاه بین المللی فضایی این شیء پرنده درخشان را از عموم پنهان کند.

گفتنی است؛ پیشتر نیز ویدئویی عجیبی منتشر شده بود که برخی نظریه پردازان با استناد به آن ادعای شلیک لیزر از طرف فرازمینی ها به سوی ایستگاه بین المللی فضایی را  مطرح کردند.

بازدید : 2,463 بار
رویت شیء پرنده طلایی رنگ روی زمین! + فیلم
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی