ویدئویی که توسط یک خانواده کانادایی در یکی از مناطق جنگلی این کشور تهیه شده است گفته می‌شود موجودی عجیب موسوم به پاگنده را نشان می‌دهد.

مشاهده پاگنده در جنگل های کانادا!

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است موجودی عجیب موسوم به پاگنده را در یکی از مناطق جنگلی کانادا نشان می دهد. این ویدئو که توسط یک خانواده تهیه شده است موجودی عجیب را مشغول پرسه زدن در پشت چند درخت نشان می دهد. آنها برای تفریح به این منطقه جنگلی رفته بودند که ناگهان با این صحنه روبرو شدند.رویت موجودی عجیب در کانادا + فیلم در ایرناک رویت موجودی عجیب در کانادا + فیلم در ایرناک

این ویدئو در تاریخ 5 ژانویه تهیه شد و پس از انتشار در یوتیوب با واکنش های متفاوت کاربران همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشـت:

" آدم باید ساده لوح باشد که فکر کند این حیوان یک پاگنده است. جالب اینجاست ما همیشه گونه های جدید این حیوان را پیدا می کنیم."

گفتنی است؛ پیشتر نیز یک کشاورز آمریکایی مدعی شده بود  چند پاگنده را در حالی که مشغول حمل یک خوک در یک جاده جنگلی بودند دیده است.


yjc

بازدید : 3,607 بار
رویت موجودی عجیب در کانادا + فیلم
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی