در یک اتفاق عجیب شهروند اهل پرو که زیر تیغ جراحی فوت کرده بود ناگهان هنگام تشیع جنازه اش از تابوت برخاست و اطرافیانش را در شوک بزرگ فرو برد.

زنده شدن مرده در مراسم خاکسپاری!-ایرناک زنده شدن مرده در مراسم خاکسپاری!-ایرناک «واتسون دوروتئو» در مراسم خاکسپاری اش ابتدا شروع به نفس کشیدن می کند و سپس با تکان های اعضای بدن خود خانواده اش را متوجه زنده شدن خودش می کند.

زنده شدن مرده در مراسم خاکسپاری!-ایرناک زنده شدن مرده در مراسم خاکسپاری!-ایرناک این شهروند پرویی که جوانی 24 ساله است پس از بازگشت دوباره به زندگی به بیمارستان منتقل می شود.

زنده شدن مرده در مراسم خاکسپاری!-ایرناک زنده شدن مرده در مراسم خاکسپاری!-ایرناک گزارش های پزشکی نشان میدهد که این جوان پس از عمل جراحی دندانش فوت کرده بود.

زنده شدن مرده در مراسم خاکسپاری!-ایرناک زنده شدن مرده در مراسم خاکسپاری!-ایرناک نخستین تحقیقات نشان میدهد که پزشکان به این مرد قرص دیازپام داده بودند.

زنده شدن مرده در مراسم خاکسپاری!-ایرناک زنده شدن مرده در مراسم خاکسپاری!-ایرناک دکتر «سام پارنیا» از دانشگاه نیویورک در این باره گفت:« به نظر می رسد که قرص های یاد شده وی را دچار اختلال قلبی شده است.»

زنده شدن مرده در مراسم خاکسپاری!-ایرناک زنده شدن مرده در مراسم خاکسپاری!-ایرناک  منبع:ایران آنلاین

(0 رای)
بازدید : 170 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی