آلیسون گیبسون زن 54 ساله ای است به دلیل چاقی اش در وان حمام به مدت 5 روز گیر افتاده بود و در نهایت به کمک یک پستچی نجات یافت.

زنی به خاطر چاقی 5 روز در وان حمام گیر کرد

یک زن اهل میشیگان پس از ناتوانی در حرکت ، پنج روز در وان حمام خانه خودش گیر کرد اما در نهایت به لطف یک پستچی هوشیار که متوجه شد او طبق معمول بسته پستی اش را باز نکرده است نجات یافت ؛ ماجرای این حادثه را در بخش سرگرمی ایرناک خواهید خواند. زنی که 5 روز در وان حمام گرفتار شد! + عکس در ایرناک زنی که 5 روز در وان حمام گرفتار شد! + عکس در ایرناک

داستان زندانی شدن یک زن به مدت 5 روز داخل وان حمام خانه اش

آلیسون گیبسون 54 ساله در 15 اکتبر در حمام خودش زندانی شد ؛ او طبق معمول همیشه در وان حمام خودش دراز کشیده بود، اما بعد از اتمام حمام ، او فهمید که نمی تواند خودش را از وان جدا کرده و بیرون بکشد. به نظر می رسید که او در اطرافش چیزی برای گرفتن به عنوان دستگیره نبود و هم هیچ راهی برای گرفتن چیزی وجود نداشت که در آن گیر کرده بود ؛ بدتر از همه او تلفن خود را در اتاق دیگری جا گذاشته بود و نمی توانست کسی را برای کمک صدا کند.

گیبسون به ایستگاه خبری محلی "WJRT - TV " گفت:"وقتی داخل وان شدم، دیگر نتوانستم بیرون بیایم. چون دستگیره ای که از آن برای بلند شدن استفاده می کردم پشتم بود و من نمی توانستم خودم را به یک طرف برگردانم تا چیزی را بگیرم تا برای بیرون رفتن از وان حمام از آن استفاده کنم."

گیر افتان زن چاق در وان حمام

گیر کردن زن چاق در وان حمام

این زن 45 ساله که تنها زندگی می کند توضیح داد که، "هنگامی که سرما خوردم و سردم شد، خواستم یک دوش داغ بگیرم و وقتی تشنه ام شد، خواستم کمی آب سرد بنوشیم.

از اینجا شروع شد که خواستم راهی برای بیرون آمدن از وانم را پیدا کنم."متاسفانه، گیبسون نتوانسته بود راهی برای خارج شدن از وان حمامش پیدا کند و یا برای پنج روز با کسی تماس بگیرد. احتمالاً اگر آن پستچی به همسایگان اطلاع نداده بود که این خانم نامه های پستی اش از روز 19 اکتبر در صندوق پستی اش مانده، بیش از این در آنجا می ماند. برخی از همسایگان به پشت خانه اش رفتند و او را صدا زدند و پس از شنیدن صدای فریادهایش که برای کمک فریاد می کشید، با امداد تماس گرفتند.

افسران پلیس از طریق یک پنجره وارد خانه آلیسون گیبسون شدند و بعد از باز کردن در حمام، زنی را پیدا کردند که به پشتش در وان حمام دراز کشیده است، رئیس پلیس چف استیسی ویلبورن به اینساید ادیشن گفت:" وقتی در حمام را باز کردیم، پشت آن خانم پوشیده از کپک بود، کف اتاق و دیوارها خیس بود و سقف چکه می کرد.

"این خانم برای مدت چهار روز در یک بیمارستان محلی بستری شد، اما به نظر می رسید که زندانی شدن غیر عادی او هیچ تاثیری بر سلامتی او نداشته است. او در شرایط خوبی مرخص شد و تصمیم گرفت در مورد شرایط سخت خود صحبت کند و از همسایگان و پستچی برای کمکشان تشکر کند. گیبسون به خبرنگاران گفت که او قصد دارد در سریع ترین زمان ممکن یک حمام ایستاده نصب کند.

بازدید : 1,088 بار
زنی که 5 روز در وان حمام گرفتار شد! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی