پدر بزرگ 53 ساله روسی تصمیم می گیرد تا شیطان " نوه دو ساله اش " را به داخل کوره ای در خانه شان بیندازد و این کار را عملی می کند.

سوزاندن بچه دو ساله در کوره!

از بزرگترین اتفاقاتی که ممکن است برای هر یک از ما انسان ها اتفاق بیوفتد، متولد شدن نوزادی است که می تواند از بدو ورود به خانه، جو خانه را به شدت تغییر دهد و احساسی متنوع و خاص را به شما و اعضای دیگر خانواده تان منتقل سازد. از این رو آنها به دلیل اینکه وارد دنیایی جدید شده اند، بسیار کنجکاو هستند و می توانند در راستای این حس، به خودشان آسیب برسانند.سوزاندن بچه دو ساله در کوره! + عکس در ایرناک سوزاندن بچه دو ساله در کوره! + عکس در ایرناک

با این وجود باید از کودکان تا سن 8 سالگی که شخصیت درونی آنها شکل می گیرد، به خوبی مراقبت به عمل آورید تا به خودشان و یا دیگران به آنها آسیب نرسانند. برای مثال روز گذشته خبر تلخ و دردناکی از منطقه اومسک روسیه در صفحات مجازی و رسانه های روسی منتشر شد که به شدت تلخ و دلخراش بود و با حواشی مختلفی روبرو شد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

پدر بزرگ 53 ساله روسی که هویت وی ذکر نشده است، از قرار معلوم به گزارش پلیس منطقه اومسک روسیه، میزان زیادی از مشروبات الکلی استفاده نموده بود و در همین حین نوه 2 ساله خود را در حین بازی مشاهده می کند و به دلیل حال نامساعد، تصور می کند که نوه اش یک شیطان است و تصمیم عجیبی برای از بین بردن آن می گیرد.

سوزاندن بچه دو ساله در کوره! + عکس در ایرناک

پدر بزرگ 53 ساله روسی تصمیم می گیرد تا شیطان " نوه دو ساله اش " را به داخل کوره ای در خانه شان بیندازد و این کار را عملی می کند و نوه بی نوای خود را به داخل کوره می اندازد و حدودا 50 درصد بدنش می سوزد و و هم اکنون نیز در کما به صبر می برد و تنفس خود را به لطف دستگاه های مربوطه دارد!

سوزاندن بچه دو ساله در کوره! + عکس در ایرناک

خانم " Svetlana Ospennikov "، سخنگوی دفتر بهداشت منطقه اومسک این گونه گفت :" بیمار کوچک در حال مراقبت های ویژه است و در شرایط سختی زندگی می کند و پیش بینی ها بسیار دقیق نیستند! پزشکان نیز در حال حاضر هر کاری را برای کاهش درد وی انجام می دهند".

پدر بزرگ بی مسئول 53 ساله توسط پلیس دستگیر شده است و از قرار معلوم پدر بزرگ و مادر بزرگ کودک 2 ساله، مسئولیت نگهداری از وی را برعهده داشتند و مادر این کودک دو ساله مشغول بکار بوده است.

بازدید : 978 بار
سوزاندن بچه دو ساله در کوره! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...