اخیرا یک سگ شگفت انگیز و بسیار جذاب در صفحات مجازی توانست با بازدید و واکنش های مثبتی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

سگی که لقب خوش گذران ترین سگ دنیا را تصاحب کرد

در میان حیوانات خانگی می توان به گربه ها و سگ ها اشاره کرد که این حیوانات بسیار جذاب و در عین حال بسیار باهوش هستند و می توانند با انسان ها به راحتی رابطه دوستانه برقرار نمایند و در طی مدت زمان کوتاهی با یکدیگر دوست صمیمی شوند. اما سخت ترین زمان ممکن است در ابتدای نگهداری این حیوانات باشد چرا که آنها با شما به میزان زیادی با شما آشنا نیستند.با خوش گذران ترین سگ دنیا آشنا شوید + عکس در ایرناک با خوش گذران ترین سگ دنیا آشنا شوید + عکس در ایرناک

اما در کنار نگهداری گربه ها، می توان به سگ ها نیز اشاره کرد که به تبع حیواناتی بسیار باهوش و فداکار می باشند و حتی برای نجات مالک خود حاضر به از دست دادن جان خودشان می باشند که از گذشته بسیار دور در کنار ما انسان ها در حال زندگی کردن می باشند و به انسان ها در زمینه های مختلف خدمت رسانی نموده اند که متاسفانه در دنیای امروزه به بیشتر این حیوانات به نحوی ظلم می شود و به آنها در عین حس انسان دوستانه شان، حمله می شود.

با خوش گذران ترین سگ دنیا آشنا شوید + عکس در ایرناک

با این وجود این حیوانات بسیار وفادار و باهوش می باشند و می توان با آنها به راحتی تمام ارتباط برقرار کرد و با یکدیگر دوست بود. برای مثال اخیرا یک سگ شگفت انگیز و بسیار جذاب در صفحات مجازی توانست با بازدید و واکنش های مثبتی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

با خوش گذران ترین سگ دنیا آشنا شوید + عکس در ایرناک

سگ 6 ساله ای به نام "چیحواحوا " که مالک آن " جاناتان وارن " می باشد، یکی از محبوب ترین سگ های جهان در صفحات مجازی می باشد که به اکثر نقاط جهان با مالک خود مسافرت کرده است که با اشتراک گذاشتن تصاویر خود در صفحات مجازی توانسته است یک سگ معروف و مشهور و البته به عنوان یکی از خوش گذران ترین سگ های دنیا گردد!

با خوش گذران ترین سگ دنیا آشنا شوید + عکس در ایرناک

جاناتان وارن به همراه سگ جذاب و مشهورش از فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، پرتغال، کانادا، بلژیک، هلند و... تاکنون بازدید نموده اند که در طی این مسافرت ها تصاویری را از سگ جذاب و دوست داشتنی خود به اشتراک می گذارد که این روزها دارای بیش از 16 هزار دنبال کننده در صفحات مجازی می باشد!

بازدید : 780 بار
با خوش گذران ترین سگ دنیا آشنا شوید + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی