اخیرا در صفحات مجازی چینی تصاویر بحث انگیزی منتشر گردید که بسیار گیج کننده بود! این تصاویر و خبرها حاکی از دانشجویان شیگاری می باشد که برای درک هر چه بهتر درس به آنها اجازه داده شده است تا در کلاس درس به راحتی و بدون اجازه از استاد، سیگار بکشند.

دانشگاهی که میتوان در کلاس هایش سیگار کشید!

از مهم ترین و اصلی ترین دسته انسان ها در هر جامعه ای، متعلق به دانشجویان و افراد محصل در دانشگاه ها و کالج ها می باشد که باید به آنها به بیشترین میزان رسیدگی شود تا بتوانند هر چه بهتر در زمینه هایی که در حال تحصیل و کسب تجربه هستند، هرچه سریعتر آموزش ببینند و بتوانند در آینده کشور و منطقه ای که در حال زندگی هستند، موثر واقع شوند.دانشگاهی که میتوان در کلاس هایش سیگار کشید! + عکس در ایرناک دانشگاهی که میتوان در کلاس هایش سیگار کشید! + عکس در ایرناک

به همین دلیل باید نظارت بر روی این قشر از جامعه بیشتر باشد و هر چه بیشتر به آنها رسیدگی شود تا به سرگرمی های نامناسب اعم از استعمال دخانیات و غیره عادت پیدا نکنند. اما اخیرا خبر بسیار عجیبی تمام صفحات مجازی را در بر گرفت که با شنیدن و دیدن آن به شدت شوکه خواهید شد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

اخیرا در صفحات مجازی چینی تصاویر بحث انگیزی منتشر گردید که بسیار گیج کننده بود! این تصاویر و خبرها حاکی از دانشجویان شیگاری می باشد که برای درک هر چه بهتر درس به آنها اجازه داده شده است تا در کلاس درس به راحتی و بدون اجازه از استاد، سیگار بکشند و افرادی که به سیگار علاقه ندارند مجاز به استفاده از موبایل و عکاسی در کلاس درس هستند!!!

دانشگاهی که میتوان در کلاس هایش سیگار کشید! + عکس در ایرناک

این یک اتفاق بحث انگیزی است که می تواند در روحیه و نحوه آموزش دانشجویان این دانشگاه به بیشترین میزان ممکن تاثیر منفی بگذارد و مجاز بودن سیگار کشیدن تنها منجر به هواس پرتی آنها در کلاس می شود و این گونه می توان گفت که نقش دبیر و اساتید در کلاس درس به معنای مطلق " هیچ " می باشد و تنها برای خودشان درس می دهند!!

دانشگاهی که میتوان در کلاس هایش سیگار کشید! + عکس در ایرناک

با این وجود این تصاویر در صفحات مجازی با حواشی متعددی روبرو گشت و برخی واکنش های تندی از خود نشان دادند. برای مثال یکی از کاربران این گونه گفت که در زمان امتحان نهایی، هر کسی که بتواند سیگارش را زودتر تمام کند، بالاترین نمره را کسب می کند؟!

بازدید : 395 بار
دانشگاهی که میتوان در کلاس هایش سیگار کشید! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی