کاربران آنلاین : 4335

توانایی شگفت انگیز یک شهروند بوسنیایی در شکستن تعداد زیادی نارگیل با دستان خالی را مشاهده نمایید.

شکستن 123 نارگیل با دست ، در کمتر از یک دقیقه! + فیلم-ایرناک شکستن 123 نارگیل با دست ، در کمتر از یک دقیقه! + فیلم-ایرناک اگر سری به کتاب گینس بزنید با افرادی آشنا می شوید که هر کدام قصه عجیبی دارند، انسانهایی با توانایی عجیب و شگفت انگیز که حتی تصورش هم ممکن است برایتان مشکل باشد.

شکستن 123 نارگیل با دست ، در کمتر از یک دقیقه! + فیلم-ایرناک شکستن 123 نارگیل با دست ، در کمتر از یک دقیقه! + فیلم-ایرناک یکی از این افراد که به تازگی قرار است نامش در این کتاب ثبت شود،«محمد كهريمانوفيتش» بوسنیایی است که قادر است 123 نارگیل را در کمتر از یک دقیقه با دستان خالی بشکند، سرعت عمل این مرد در کاری که انجام می دهد واقعا دیدنی است و جای حیرت دارد.

شکستن 123 نارگیل با دست ، در کمتر از یک دقیقه! + فیلم-ایرناک شکستن 123 نارگیل با دست ، در کمتر از یک دقیقه! + فیلم-ایرناک همانطور که در فیلم زیر ملاحظه خواهید نمود عده زیادی خبرنگار از پایگاه های خبری مختلف در شهر هامبورگ آلمان که مدتی است این شهروند بوسنیایی در آنجاست گرد هم آمده اند تا هنرنمایی های وی را با دوربین ثبت نمایند.

شکستن 123 نارگیل با دست ، در کمتر از یک دقیقه! + فیلم-ایرناک شکستن 123 نارگیل با دست ، در کمتر از یک دقیقه! + فیلم-ایرناک

شکستن 123 نارگیل با دست ، در کمتر از یک دقیقه! + فیلم-ایرناک شکستن 123 نارگیل با دست ، در کمتر از یک دقیقه! + فیلم-ایرناک برگرفته از yjc

(0 رای)
بازدید : 92 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی