مردی اهل ماندیا در جنوب هند به دلیل بستن موش کوچکی، مورد لعن و نفرین همگان قرار گرفته است ؛ او، موش را با دست و پایش به یک بطری آب پلاستیکی بسته است تا او را مورد تنبیه پلیدی قرار دهد.

جویدن شارژر موبایل باعث شکنجه موش بیچاره شد

موشی به دلیل اینکه شارژر شخصی را جویده است ،به یک بطری بسته شده و با چوبی به عنوان "مجازات" تنبیه می شود ، خبری که ویدئوی منتشر شده از آن با واکنش های تندی از سوی کاربران شبکه های اجتماعی روبرو شد. چنانچه در این بخش از سرگرمی ایرناک تصاویر خبر را مشاهه می کنید این فیلم نشان می دهد که موشی به بطری بسته شده است، به دلیل اینکه یک شارژر تلفن را جویده و رویش ادرار کرده است.شکنجه موش بیچاره به خاطر شارژر موبایل + عکس در ایرناک شکنجه موش بیچاره به خاطر شارژر موبایل + عکس در ایرناک

شکنجه بسیار زشت موش

دیلی میل نوشت :مردی اهل ماندیا در جنوب هند به دلیل بستن موش کوچکی، مورد لعن و نفرین همگان قرار گرفته است ؛ او، موش را با دست و پایش به یک بطری آب پلاستیکی بسته است تا او را مورد تنبیه پلیدی قرار دهد.

او سیم جدا شده شارژرش را به موش نشان می دهد و می گوید:" چرا سیم شارژرم را گاز زدی که باعث از دست دادن هشتاد روپیه (یک پوند) شد؟ آیا پدر یا مادرت این ضرر مرا پرداخت خواهند کرد؟" او همچنان که به کتک زدن موش ادامه می دهد، آن را متهم به خوردن برنج، گوجه فرنگی و صابون در خانه اش نیز می کند. در بخش نگران کننده و خشم برانگیز این فیلم، موش از ترس کتک زدن بیشتر ادرار می کند و همچنان مرد هندی می پرسد:چرا این کار را کردی؟

شکنجه موش با روش عجیب

شکنجه بسیار عجیب یک موش

فعالان حقوق حیوانات هندی پس از انتشار این ویدیو در اوایل ماه ،عصبانی شدند و از مقامات خواسته اند تا این مرد را ردیابی کنند و او را به خاطر بی رحمی اش نسبت به حیوانات دستگیر کنند."سوبهندو مالیک" فعال حقوق حیوانات، گفت:"در حالی که کشتن یک موش، غیر قانونی نیست، اما این نوع شکنجه ناعادلانه است. این یک جرم در طی قانون پیش گیری از ظلم به حیواناتی است که در سال 1960 تثبیت شده است و مقامات باید به آن عمل کنند."

موشی که به طور بسیار عجیبی شکنجه شد

شکنجه موش به طور باورنکردنی

بازدید : 2,419 بار
شکنجه موش بیچاره به خاطر شارژر موبایل + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...