مرد برزیلی طی حرکتی عجیب و ترسناک، تصمیم گرفت موهای سرش را با شعله آتش اصلاح کند.

عجیب ترین روش برای اصلاح موی سر + فیلم-ایرناک عجیب ترین روش برای اصلاح موی سر + فیلم-ایرناک در ویدئو زیر صحنه‌های ترسناکی از اقدام غیرعقلانی مردی را می‌بینید که با استفاده از شعله آتش موهای سر خود را اصلاح می‌کند. 

عجیب ترین روش برای اصلاح موی سر + فیلم-ایرناک عجیب ترین روش برای اصلاح موی سر + فیلم-ایرناک این مرد برزیلی با آتش زدن تکه چوبی و گرفتن آن روی سرش، اقدام به موهایش را اصلاح کرد. همانطور که در ویدئو نشان داده می‌شود، حرارت شعله آتش ذره‌ای در کار این مرد اختلال ایجاد نمی‌کند.

عجیب ترین روش برای اصلاح موی سر + فیلم-ایرناک عجیب ترین روش برای اصلاح موی سر + فیلم-ایرناک او به قدری با آرامش این کار را انجام می‌دهد که  تنها تصوری که برای هر بیننده‌ای ایجاد می‌شود این است که احتمالا یا شعله‌ آتش هیچ حرارتی ندارد و سرد است یا پوست این مرد به گرما عایق که با چنین آرامشی این کار را انجام می‌دهد. 

عجیب ترین روش برای اصلاح موی سر + فیلم-ایرناک عجیب ترین روش برای اصلاح موی سر + فیلم-ایرناک عجیب‌تر اینکه این مرد پس از پایان کارش، با دست شعله آتش را خاموش کرد. 

عجیب ترین روش برای اصلاح موی سر + فیلم-ایرناک عجیب ترین روش برای اصلاح موی سر + فیلم-ایرناک ویدئو زیر صحنه‌های این اقدام نه‌چندان عاقلانه را نشان می‌دهد.  

عجیب ترین روش برای اصلاح موی سر + فیلم-ایرناک عجیب ترین روش برای اصلاح موی سر + فیلم-ایرناک


عجیب ترین روش برای اصلاح موی سر + فیلم-ایرناک عجیب ترین روش برای اصلاح موی سر + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 13 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی