خانم اینتان سیاری 26 ساله اهل اندونزی با لباس عروس سفید و سنتی که پوشید مراسم ازدواجش را بدون حضور داماد برگزار کرد.

عروسی که بدون داماد برگزار شد

دختر جوان آخرین آرزوی همسرش را با ژست گرفتن برای عکس های عروسی بدون او برآورده کرد ؛ تصاویری که در این بخش از سرگرمی ایرناک می بینید مربوط به "اینتان سیاری" 26 ساله است که مراسم ازدواجش را بدون داماد برگزار کردند. "اینتان سیاری" بدون همسرش لباس سفید زیبایی پوشید و حلقه ازدواج انداخت و ، عکس گرفت.مراسم عروسی که بدون داماد برگزار شد! + تصاویر در ایرناک مراسم عروسی که بدون داماد برگزار شد! + تصاویر در ایرناک

برگزاری عروسی بدون داماد

" پراتما" در روز 29 اکتبربه همراه 189 خدمه و مسافر در پرواز JT610 اندکی پس از پروازاز فرودگاه بین المللی در نزدیکی جاکارتا سقوط کرد، کشته شد. تصاویر نشان می دهند که چطور خانم سیاری اندونزیایی عکس تلخی با لباس سفید سنتی و حلقه ازدواجش می گیرد ؛ عروس غمگین تصاویر را در اکانت اینستاگرام خود آپلود کرد و نوشت:" هر چند که من احساس اندوهی بی توصیف می کنم،اما باز هم باید برای شما لبخند بزنم.نمی توانم ناراحت نباشم، اما باید به گونه ای قوی باشم که همیشه همسرم به من می گفت ؛ من حالا بدون او مراسم ازدواجمان را برگزار می کنم.

زنی که بدون همسرش مراسم ازدواج گرفت

خانم سایری گفت که نامزدش "اولین عشق" او بود و بیش از 13 سال بود که در دبیرستان با او آشنا شده بود.آقای پراتما که کارآموز پزشکی بود پس از شرکت در کنفرانسی در جاکارتا زمانی که پرواز محکوم به فنا شد به خانه باز گشت. اینتان و همسرش 13 سال یکدیگر را می شناختند و مدتی پیش تصمیم به ازدواج گرفته بودند که متاسفانه سانحه هوایی مانع از تحقق این آرزو شد.

خانم اینتان دراکانت اینستاگرام نوشت که ریو به شوخی پیش از رفتنش گفته است:" اگر تا 11 نوامبر برنگشتم، باید لباس عروسی که برای شما انتخاب کردم بپوشی."" لباس های زیبا با گل های رز سفید بپوش. عکس های خوبی بگیرید و آن ها را برای من بفرستید."

عروسی که داماد نداشت

هم چنین او گفت:" اگرچه شما در کنار من نیستید، خواهر شما با من بود تا آخرین آرزوی شما را برآورده کند. من می دانم که شما در آنجا خوشحال هستید."

بازرسان سانحه هوایی هنوز تایید نکرده اند که چرا پرواز در ماه گذشته در سواحل دریای اندونزی سقوط کرد اما جعبه سیاه پرواز نشان داد که چهار هواپیما با نمایشگر سرعت هوایی، دچار مشکلاتی شدند بعد از اینکه پرواز 610 صبح دوشنبه گذشته به اقیانوس خارج از ساحل اندونزی برخورد کرد. گفته می شود که اخیرا بوئینگ 737 ،13 دقیقه پس از پرواز به دریای جاوه سقوط کرده است.

بازدید : 2,925 بار
مراسم عروسی که بدون داماد برگزار شد! + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی