اخیرا تصاویر جالبی از یک سگ بامزه و باهوش از نژاد " Shiba-Inu " چینی منتشر شد که توانست با بازدید و حواشی مختلف و مثبتی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

مدیریت جالب یک سگ در غرفه غذایی!

حیوانات به موجواتی گفته می شود که در زندگی بر روی زمین با انسان ها شریک هستند و از این رو دارای حقوق خاص خودشان می باشند و نباید به حقوق آنها بر روی زمین ظلم نمود که متاسفانه برخی از انسان های سودجو برای آنکه بتوانند به منافع و خواسته های خود دست پیدا کنند، این حیوانات مورد آزار و اذیت و یا حتی کشتار قرار می دهند که متاسفانه یکی از تلخ ترین حوادثی است که می توان این روزها در برخی از نقاط جهان مشاهده نمود.غرفه غذایی که مدیرش یک سگ است! + عکس در ایرناک غرفه غذایی که مدیرش یک سگ است! + عکس در ایرناک

اما این در حالی است که دید حیوان ها به ما انسان ها این گونه نیست و حیواناتی اعم از سگ ها که به عنوان حیوانات خانگی نگهداری می شوند، از گذشته دور در کنار ما انسان ها بوده اند و در باغبانی، مزارع، نگهداری از دام و... به ما انسان ها بصورت دلسوزانه کمک نموده اند و به خودی خود بسیار باهوش هستند و حتی در شرایط اضطراری ممکن است جان خود را بخاطر ما انسان ها به خطر مرگ بیندازند.

غرفه غذایی که مدیرش یک سگ است! + عکس در ایرناک

اما باز هم شاهد آزار و اذیت این حیوانات در برخی نقاط جهان هستیم که خبر بسیار دلخراش و ناخوشایندی محسوب می شود و لطف حضور برخی حامی حیوانات، از حقوق این حیوانات دفاع می شود. برای مثال اخیرا تصاویر جالبی از یک سگ بامزه و باهوش از نژاد " Shiba-Inu " چینی منتشر شد که توانست با بازدید و حواشی مختلف و مثبتی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

اخیرا یکی از کاربران صفحات مجازی زمانیکه در حال دید و بازدید از غرفه ها بود، با یک غرفه جالب روبرو شد که توسط یک سگ مدیریت می شد که این سگ بسیار باهوش و جذاب سیب زمینی شیرین را به مشتریانش می فروخت و این گونه به مالک خود Ken-Kun کمک می نمود.

غرفه غذایی که مدیرش یک سگ است! + عکس در ایرناک

با این وجود این سگ بسیار باهوش است و زمانیکه شما دست به اجناس این غرفه میزنید، فورا به شما نزدی می شود و زمانیکه دست خود را بر می دارید، فورا به جایگاهش منتقل می شود و از این رو احتمال دزدی از این فروشگاه ممکن نیست.

بازدید : 549 بار
غرفه غذایی که مدیرش یک سگ است! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی