ساحل کنگان و بوشهر شاهد جنازه‌های بچه کوسه‌های دم بریده شده بود.

فیلمی دلخراش از بچه کوسه‌های دم بریده در ساحل خلیج فارس-ایرناک فیلمی دلخراش از بچه کوسه‌های دم بریده در ساحل خلیج فارس-ایرناک بازار تجارت دم کوسه‌ به تجارتی پر سود برای متخلفان تبدیل شده است.

فیلمی دلخراش از بچه کوسه‌های دم بریده در ساحل خلیج فارس-ایرناک فیلمی دلخراش از بچه کوسه‌های دم بریده در ساحل خلیج فارس-ایرناک در فیلم زیر تعداد زیادی از جنازه‌های بچه کوسه‌های دم بریده در ساحل کنگان و بوشهر را مشاهده می‌کنید.

فیلمی دلخراش از بچه کوسه‌های دم بریده در ساحل خلیج فارس-ایرناک فیلمی دلخراش از بچه کوسه‌های دم بریده در ساحل خلیج فارس-ایرناک انجمن محیط زیستی نبض زمین با انتشار این فیلم دردناک نوشت: بازار تجارت دم كوسه‌ها، امان دريا را بريده است.

فیلمی دلخراش از بچه کوسه‌های دم بریده در ساحل خلیج فارس-ایرناک فیلمی دلخراش از بچه کوسه‌های دم بریده در ساحل خلیج فارس-ایرناک

فیلمی دلخراش از بچه کوسه‌های دم بریده در ساحل خلیج فارس-ایرناک فیلمی دلخراش از بچه کوسه‌های دم بریده در ساحل خلیج فارس-ایرناک برگرفته از yjc

(0 رای)
بازدید : 141 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی