توریست چینی با مجوز دولت میانمار اقدام به کشتار خرس‌های سیاه آسیای کرد و ویدئو این حرکت وحشیانه را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت.

فیلم کندن پوست خرس سیاه آسیایی-ایرناک فیلم کندن پوست خرس سیاه آسیایی-ایرناک ویدئوی زیر صحنه‌هایی از کشتار تعدادی از خرس‌های سیاه به دست توریست‌های چینی در میانمار را نشان می‌دهد. طی این ویدئو توریست چینی با استفاده از یک اسلحه اتوماتیک، خرسی  در قفس را نشانه رفته و می‌کشد.

فیلم کندن پوست خرس سیاه آسیایی-ایرناک فیلم کندن پوست خرس سیاه آسیایی-ایرناک همراهان این مرد چینی توسط دوربین گوشی همراهشان صحنه‌های دلخراش این رفتار غیرانسانی و بیرحمانه را ثبت و در فضای مجازی منتشر کردند. کارشناسان پس از مشاهده این ویدئو نژاد این حیوانات بی‌زبان را آسیایی عنوان کرده‌اند. 

فیلم کندن پوست خرس سیاه آسیایی-ایرناک فیلم کندن پوست خرس سیاه آسیایی-ایرناک توریست چینی در توجیه این رفتارش گفت که او با مجوز دولت میانمار دست به چنین اقدام وحشیانه‌ای زده  و حتی اسلحه‌اش را هم از آنها گرفته است.

فیلم کندن پوست خرس سیاه آسیایی-ایرناک فیلم کندن پوست خرس سیاه آسیایی-ایرناک در ادامه ویدئو مشاهده می‌شود که دوستان این مرد در حال کندن پوست خرس‌های دیگری هستند که به دست این مرد کشته شده‌اند. 

فیلم کندن پوست خرس سیاه آسیایی-ایرناک فیلم کندن پوست خرس سیاه آسیایی-ایرناک


فیلم کندن پوست خرس سیاه آسیایی-ایرناک فیلم کندن پوست خرس سیاه آسیایی-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 269 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی