تصاویر بسیار جالب از سلفی های قدیمی یک راننده تاکسی را در روزگاری که کسی مععنای این سبک عکاسی را نمی دانست، مشاهده می‌کنید.

قدیمی ترین سلفی های یک راننده تاکسی زمانی که سلفی مد نبود + تصاویر-ایرناک قدیمی ترین سلفی های یک راننده تاکسی زمانی که سلفی مد نبود + تصاویر-ایرناک سالها پیش یک شهروند آمریکایی به نام رایان ویدمن که علاقه بسیاری به عکاسی داشت با وجود داشتن مدرک دانشگاهی هنرهای زیبا به خاطر مشکلات شخصی اش مجبور به سفر به نیویورک شد؛ جایی که برای تامین اجاره یک اتاق به‌ناچار عکاسی را رها کرد و به رانندگی روی آورد.

قدیمی ترین سلفی های یک راننده تاکسی زمانی که سلفی مد نبود + تصاویر-ایرناک قدیمی ترین سلفی های یک راننده تاکسی زمانی که سلفی مد نبود + تصاویر-ایرناک رایان که در نیویورک یک راننده تاکسی شده بود هنوز رویای عکاسی را در سر می پروراند برای همین یک دوربین جلوی صورتش در تاکسی خود نصب کرد و عکسهای یادگاری از مسافران خود می انداخت که سبک عکاسی اش بسیار شبیه به چیزی است که امروزه به آن سلفی می گویند.

قدیمی ترین سلفی های یک راننده تاکسی زمانی که سلفی مد نبود + تصاویر-ایرناک قدیمی ترین سلفی های یک راننده تاکسی زمانی که سلفی مد نبود + تصاویر-ایرناک این راننده همیشه برای گرفتن عکس از مسافران خود به آنها خبر نمی داد و اجازه ای کسب نمی کرد، او اکثر اوقات با این اقدامش مسافران را در عمل انجام شده قرار می داد.

قدیمی ترین سلفی های یک راننده تاکسی زمانی که سلفی مد نبود + تصاویر-ایرناک قدیمی ترین سلفی های یک راننده تاکسی زمانی که سلفی مد نبود + تصاویر-ایرناک از آنجایی که رایان اغلب در ساعاتی خاص اقدام به عکاسی در تاکسی می‌کرد در سال 1991 کتابی قلم زد که نامش را «نیویورک در تاکسی من بعد از این ساعت» گذاشت.

قدیمی ترین سلفی های یک راننده تاکسی زمانی که سلفی مد نبود + تصاویر-ایرناک قدیمی ترین سلفی های یک راننده تاکسی زمانی که سلفی مد نبود + تصاویر-ایرناک در ادامه تعدادی از این سلفی های تاریخی را مشاهده کنید.

سلفی های تاریخی یک راننده تاکسی زمانی که سلفی مد نبود+تصاویر

سلفی های تاریخی یک راننده تاکسی زمانی که سلفی مد نبود+تصاویر

سلفی های تاریخی یک راننده تاکسی زمانی که سلفی مد نبود+تصاویر

سلفی های تاریخی یک راننده تاکسی زمانی که سلفی مد نبود+تصاویر

قدیمی ترین سلفی های یک راننده تاکسی زمانی که سلفی مد نبود + تصاویر-ایرناک قدیمی ترین سلفی های یک راننده تاکسی زمانی که سلفی مد نبود + تصاویر-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 196 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی