مردی با استفاده از یک ترفند علمی ماری را مجبور به بلعیدن خودش کرد که ویدئوی آن نیز در یوتویوب منتشر شد.

لحظه ای که مار خودش را بلعید! + فیلم-ایرناک لحظه ای که مار خودش را بلعید! + فیلم-ایرناک یک کارشناس خزندگان که علاقه فراوانی به این موجودات دارد،  یک مار غول پیکر را در محفظه شیشه ای قرار داد، با علم به اینکه مارها در درجه حرارت خاصی دچار گرسنگی بیش از حد می‌شوند و اولین چیزی را که ببینند می خورند. 

لحظه ای که مار خودش را بلعید! + فیلم-ایرناک لحظه ای که مار خودش را بلعید! + فیلم-ایرناک مار که بسیار احساس گرسنگی می‌کرد، اولین چیزی که به چشمش خورد، دم خودش بود و با ولع تمام شروع به بلعیدن آن کرد.

لحظه ای که مار خودش را بلعید! + فیلم-ایرناک لحظه ای که مار خودش را بلعید! + فیلم-ایرناک مرد جوان هم محض خنده مار را مانند شال دور گردن خود پیچید و در همان حال مقابل دوربین حاضر شد.

لحظه ای که مار خودش را بلعید! + فیلم-ایرناک لحظه ای که مار خودش را بلعید! + فیلم-ایرناک بنا بر گزارش "روسیا الیوم"کارشناسانی که در زمینه خزندگان فعالیت می کنند به این نتیجه رسیده اند که آنها در حرارت بالا با احساس گرسنگی کاذب روبه رو می شوند و تغییرات آنی در متابولیسم بدنشان موجب رویدادی می شود که در فیلم زیر خواهید دید.

لحظه ای که مار خودش را بلعید! + فیلم-ایرناک لحظه ای که مار خودش را بلعید! + فیلم-ایرناک


لحظه ای که مار خودش را بلعید! + فیلم-ایرناک لحظه ای که مار خودش را بلعید! + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 156 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی