فیلم ردیابی یک شی پرنده توسط جنگنده های آمریکا جز اسناد محرمانه وزارت دفاع آمریکا درباره شناسایی یوفوها است.

لحظه رویارویی دو جنگنده اف 18 آمریکا با یک شی پرنده ناشناس + فیلم در ایرناک لحظه رویارویی دو جنگنده اف 18 آمریکا با یک شی پرنده ناشناس + فیلم در ایرناک  وزارت دفاع آمریکا به تازگی تایید کرد که پیشتر مبلغ 16 میلیون دلار را برای یک برنامه محرمانه در خصوص تحقیق در مورد ورود  فرازمینی ها به زمین اختصاص داده بود. بنا به گزارش روزنامه نیویورک تایمز دولت آمریکا با طراحی این برنامه از سال 2007 تا 2012 در حال تحقیق در خصوص یوفوها یا اشیا پرنده ناشناسی بوده است.

 بنا به این گزارش، تنها عده معدودی از مقامات آمریکایی از این برنامه سری باخبر بودند و بسیاری از مقامات عالی رتبه نظامی از  آن بی اطلاع بودند. گفته می شود این برنامه  تحت عنوان "شناسایی تهدیدات پیشرفته هوافضایی" را یک مقام نظامی اطلاعاتی آمریکا با نام "لوئیز الیزوندو" پایه گذاری کرده است که دفتر آن در طبقه چهارم ساختمان پنتاگون قرار داشت. بسیاری از یافته ها بصورت سری در این دفتر نگهداری می شود.

 اما یکی از اسناد و شواهد جنجالی، رویارویی و تقابل  دو جنگنده اف 18 آمریکا با یک شی پرنده ناشناس بود که در سال 2004 رخ داد. این دو جنگنده آمریکایی از روی یک ناو هواپیمابر در خلیج سن دیگو به پرواز در آمدند تا این شی پرنده را شناسایی کنند. در ویدئویی که منتشر شده است صدای دو خلبان شنیده می شود که به علت سرعت زیاد شی پرنده ناشناس قادر به ردیابی آن نیستند. بنا به ادعای این دو خلبان این شی پرنده ناشناس ناگهان و بطوری عجیب، مسافت بین خود و دو جنگنده را  تغییر می داد و دارای سرعت باورنکردنی بود که حتی قوانین فیزیک را نقض می کرد. این شی پرنده فاقد بال یا موتور بود. 


YJC

بازدید : 2,661 بار
لحظه رویارویی دو جنگنده اف 18 آمریکا با یک شی پرنده ناشناس + فیلم
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی