جوان ماجراجوی چینی که با تهیه ویدئوهایی شوک آور از حرکات نمایشی خود بر فراز بلندترین ساختمان چین به شهرت زیادی رسیده بود سرانجام به دام مرگ گرفتار شد.

ماجراجویی های خطرناک جوان چینی به مرگ ختم شد + فیلم در ایرناک ماجراجویی های خطرناک جوان چینی به مرگ ختم شد + فیلم در ایرناک جوان ماجراجویی که با انجام حرکات نمایشی بر فراز بلندترین ساختمان های و اماکن چین به شهرت زیادی دست یافته بود سرانجام به دام مرگ گرفتار شد. "یانگ نینگ" با تهیه ویدئوهای شوک آور، محبوبیت بسیاری در این کشور بدست آورده بود و طرفداران زیادی داشت.

پس از آنکه در اواخر ماه قبل پس از گذشت مدتی کوتاه، اکانت شخصی این جوان ماجراجو در یکی از شبکه های اجتماعی بروز رسانی نشد بسیاری از طرفدارانش شایعه مرگ وی را مطرح کردند. سرانجام روز گذشته نامزد این جوان با انتشار پستی در یکی از شبکه های اجتماعی چین، مرگ او را تایید کرد. وی در این پست نوشت " امروز 8 دسامبر است. این تاریخ مرا به یاد 8 نوامبر انداخت. روزی که تو مرا و این جهان را ترک کردی".

گفتنی است؛ در حالی که هنوز علت دقیق مرگ این جوان 26 ساله مشخص نشده است اما گفته می شود فوت وی در اثر مرگ طبیعی نبوده است.

جوان ماجراجوی چینی، سرانجام به دام مرگ افتاد + تصاویر

جوان ماجراجوی چینی، سرانجام به دام مرگ افتاد + تصاویر

جوان ماجراجوی چینی، سرانجام به دام مرگ افتاد + تصاویر


yjc

بازدید : 221 بار
(0 رای)

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی