قبض برقی که برای یک زن صادر شد او را شوکه کرد تا جایی فرزندانش برای بررسی احوال او دورش جمع شدند.

ماجرای عجیب رقم نجومی یک قبض برق + عکس-ایرناک ماجرای عجیب رقم نجومی یک قبض برق + عکس-ایرناک به دنبال تب و تاب برگزاری جشن کریسمس، زنی آمریکایی 58 ساله به نام "ماری هورو مانسکی" که در پنسیلوانیا زندگی می کند، با یک قبض برق به مبلغی هنگفت مواجه شد.

ماجرای عجیب رقم نجومی یک قبض برق + عکس-ایرناک ماجرای عجیب رقم نجومی یک قبض برق + عکس-ایرناک ماری طبق رقمی که روی قبض درج شده بود موظف به پرداخت "284 میلیارد و 460 میلیون" شده که به او گفته شد تمام این هزینه تنها به خاطر روشن گذاشتن چراغها برای جشن کریسمس است.

ماجرای عجیب رقم نجومی یک قبض برق + عکس-ایرناک ماجرای عجیب رقم نجومی یک قبض برق + عکس-ایرناک این زن هنگامی که چشمش به اعداد روی قبض افتاد چرخی در جای خود زد در حالی که لبخندی عجیب به لب داشت، همین موضوع موجب نگرانی فرزندان او شد، زیرا به نظر آنها رفتار او با توجه به شرایط طبیعی نبود.

ماجرای عجیب رقم نجومی یک قبض برق + عکس-ایرناک ماجرای عجیب رقم نجومی یک قبض برق + عکس-ایرناک آنها سریعا گرد این زن جمع شدند تا از سلامت وضعیت روحی و جسمانی وی یقین پیدا کنند.

ماجرای عجیب رقم نجومی یک قبض برق + عکس-ایرناک ماجرای عجیب رقم نجومی یک قبض برق + عکس-ایرناک حقیقت خنده داری که نزدیک بود زن بیچاره را سکته بدهد!

ماجرای عجیب رقم نجومی یک قبض برق + عکس-ایرناک ماجرای عجیب رقم نجومی یک قبض برق + عکس-ایرناک کمی بعد مشخص شد که اداره برق در صدور قبض دچار اشتباه شده و مبلغ حقیقی 284 دلار و 46 سنت بوده است.

ماجرای عجیب رقم نجومی یک قبض برق +عکس


yjc

(0 رای)
بازدید : 113 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی